hero2

من محدثه ، یک تصویرساز و البته یک باریستا !

من محدثه ، یک تصویرساز و البته یک باریستا !
ساخته شده در 1399/2/21
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید تجهیزات کارگاه طراحی ذهنی

  

من برای برگزاری دوره های انلاین هنر درمانی ام به تجهیزات و ابزار و رنگ برای تولید محتوای آموزشی ام نیاز دارم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من محدثه ام و ۳۰ ام اردیبهشت ماه به دنیا اومدم و ساخته شدم برای نقاشی. همیشه دلم میخواسته با نقاشی کردن حال همه رو خوب کنم و حالا بعد از ده سال تجربه تو نقاشی و تصویرسازی رسیدم به اینجا که میخوام دوره های هنردرمانی رو برگزار کنم. دیدی یه وقت هایی داری تلفن حرف میزنی و کاغذ جلو دستت ناخود‌آگاه پر خط میشه؟ دیدی گاهی حواست نیست و دفتر جلوت موقع گوش دادن به موزیک مورد علاقه ات پر میشه از شکل های جور واجور؟ خب من میخوام با هم یه دنیا بسازیم از این خط خطی ها.  دنیای با هنر درمانی و طراحی ذهنی 

تو این دوره ها ما یاد میگیریم چجوری با دنیای اطرافمون ارتباط بهتری برقرار کنیم و با خط خطی کردن و شکل دادن اون ها و گوش دادن به صدای اطراف و شیوه هایی که من بهتون یاد میدم چجوری افکار و تصاویر که همیشه تو ذهنت هست رو به تصویر بکشی. 

من مسیر رو بلدم. با هم میتونیم حال درونمون رو خوب کنیم و بشناسیمش.

چرا من در حامی باش هستم؟

خب من برای برگزاری این دوره ها نیاز به حمایت مالی شما دارم. چون هم باید یه سری وسایل و ابزار و فیلم آموزشی و رنگ و ... تهیه کنم برای آموزش هم اینکه چون اموزش آنلاین هم (بخاطر شرایط امروز کرونا) دارم  و خیلی از آموزش های من رایگانه پس با حمایت از من میتونید به برگزاری این دوره های هنر درمانی کمک کنید. 

راستی یادت نره کارهای منو تو صفحه اینستاگرامم ببینی. 🍀🙂

من : محدثه یک تصویرساز و البته یک باریستا !

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند