hero2

#محمدرضاطهرانی

#محمدرضاطهرانی
ساخته شده در 1401/6/03
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

قبل از هر چیزی این را بگویم که هر نوشتنی، نویسندگی و هر نوشته‌ای اثر یک نویسنده نیست. از نظر من چیزی که بتواند خواننده را در خود غرق کند و او خودش را در میانِ داستان تصور کند. “میانِ داستان” هم یعنی، جای شخصیت‌ها، در بین کوچه پس‌کوچه‌های داستان، جای دیالوگ‌ها و … این یعنی نوشتن موثر، نوشتنی که پس از خوانده شدن، خواننده درگیر آن باقی بماند. هرچند که صرفا نظر من است…

با این توصیفات، بنده محمدرضاطهرانی هستم، مشغول تلاش برای نویسنده شدن…

در اولین تلاشم یک مجموعه داستان کوتاه با 12 داستان نوشتم که نشر حکمت کلمه آن را چاپ کرد. دومین تلاشم منجر به نوشتن یک نمایشنامه کمدی شد و برای سومی و بعدی‌ها در حال تلاش برای نوشتن داستان در خارج از ایران هستم. یک مسیر سخت ولی به شدت پر هیجان… اینکه موفق خواهیم شد یا خیر را در ادامه خواهیم دید…

اما چرا داستان کوتاه و بعد نمایشنامه؟ راستش من نوشتن و خلق کردن را دوست دارم، پس برایم فرقی ندارد که در چه حوزه‌ای می‌نویسم. رمان‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی و حتی نوشتن داستان برای بازی‌ها همه و همه هیجان‌انگیر هستند.

 
 

چرا من در حامی باش هستم؟

- فروش کتاب‌هایم از طریق سایت خودم و البته به هر قیمتی که شما بخواهید.

- فروش تک داستان‌های کوتاهی که در آینده خواهم نوشت از طریق سایت خودم و البته به هر قیمتی که شما بخواهید.

- می‌خواهم تلاش کنم ویدئوهایی برای به اشتراک گذاری تجربه خواندن کتاب، دیدن فیلم، نوشتن داستان و … بسازم.

- پس از چاپ اولین رمانم رادیوطوری را مجدد خواهم ساخت. رادیوطوری پادکستی بود در مسیر همان توضیحاتی که برای ساخت ویدئو دادم.

- شاید باورتان نشود، صنعت چاپ و نشر ما به شدت به تغییر نیاز دارد. این را هرکسی که کمی در این صنعت وارد شود، متوجه خواهد شد. گام اول تولید محتوا و نمایش تفاوت‌های کلان است.

- اما فراتر از هرچیزی می‌خواهم تلاش کنم برای خواندن، دیدن، شنیدن و نوشتن “موثر” که ما را به سمت فعالیت‌های مورد علاقه‌مان سوق دهد. فعالیت‌های مورد علاقه خیلی در روند و نوع زندگی ما موثر هستند. فقط کافیست برای یافتن آنها وقت صرف کنیم. همین نویسندگی برای من. باید اینها را با شما به اشتراک بگذارم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند