hero2

moli puppets

moli puppets
ساخته شده در 1400/10/20
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید یک خودرو اسکانیا برای سفر به مناطق محروم

آرزو و یکی از مهم ترین اهداف مجموعه مُلی پاپت، سفر به مناطق محروم و آسیب دیده و اجرای نمایش های شادی آور برای کودکان و بزرگسالان ( تمام گروه های سنی) این مناطق می باشد. 
با خرید این دستگاه می توان وسایل صحنه و اکسسوار و تیم اجرایی را با خود همراه کرد و تمام شهرها و کشورهایی که امکان برگزاری برنامه و خلق لحظات خارق العاده جذاب را دارند، تئاتر و نمایش های عروسکی حرفه ای اجرا کرد. قاعدتا این خودرو وقف عام و مردم می باشد و فقط به دلیل ملاحظات حقوقی به نام موسس مُلی پاپت ثبت می گردد و ما متعهد هستیم هیچ گونه سواستفاده و نفع شخصی در کار نباشد. 
هدف ما صلح جهانی و سلامت روان جوامع می باشد. 
به امید ثمر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من ملیحه جعفری، موسس و کارآفرین برند عروسکی ملی پاپت می باشم. تحصیلات خود را در رشته تئاتر از پردیس هنرهای زیبا به اتمام رسانده ام و پیش تر نیز در رشته میکروبیولوژی تحصیل نموده ام. 
به مدت 10 سال از سال 1390 تا اکنون در سَمَن ها و مراکز خیریه و NGOها به صورت داوطلبانه و رسمی فعالیت نموده ام. 
حدود 10 سال مربی کودک بوده و هم اکنون نیز بخشی از فعالیت هایم در زمینه کودک و نوجوان است. 
حرفه اصلی من در این سال ها عروسک گردانی مجموعه های مختلف اعم از تلویزیونی، پلتفرم وب، مجازی و حقیقی بوده است، بازیگر و کارگردان نمایش عروسکی و تئاتر صحنه می باشم و همچنین نمایش نامه نویسی را تجربه کرده ام. 
هم اکنون مدیر و مربی مجتمع آموزشی افرا واقع در کرج می باشم. 


 

چرا من در حامی باش هستم؟

به دلیل اینکه بخشی از فعالیت های ما کاملا بشردوستانه و صلح طلبانه می باشد، به مشارکت مردم احتیاج داریم. زیرا صرف هزینه در این راه هیچگاه به اتمام نمی رسد و همچنین هزینه هایی گاه کلان را در پی دارد. این گونه کمک خواهی صرف از رفع مشکلات و سهل نمودن مسیر، به مشارکت جمعی و همکاری های دوستانه منجر می گردد. 
برای اینکه کودکان و نوجوانان و در کل، مردم سرزمینم ایران و همچنین دیگر نقاط جهان به شادی و آرامش نسبی برسند و از پس مشکلات شدید زندگی برآیند احتیاج به همیاری مردم عزیز و مهربان سرزمینم و بعضا دیگر سرزمین ها داریم. همچنین برای آگاهی بخشی، اشتراک گذاری  علم و دانش در مناطق محروم، تبادل فرهنگ بین ملل و اقوام مختلف، تبادل محصولات فرهنگی و صنایع دستی و به خصوص لباس های بومی و عروسک های بومی، برای پژوهش در باب تئاتر و آیین و نمایش، ….. 
به امید اعتماد و همکاری شما، چه در پروژه های مادی و چه به صورت نیروی انسانی و معنوی 
.صلح.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

100,000 تومان - حامی صلح و دوستی


تعداد بی نهایت