hero2

مستر آچار فرانسه

مستر آچار فرانسه
ساخته شده در 1399/1/10
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید هاست و دامنه آمریکا

سلام رفقا، اگه دوست دارید با خیال راحت و بدون محدودیت این سایت ماندگار بشه و شما بتونید به راحتی ازش استفاده کنید نیازه که منو حمایت کنید.

اگه فقط 10 هزار تومن ام حمایت کنی که برای من از دنیا با ارزش تره، و 149 نفر دیگه ام مثل خودت با مرام اینکارو کنن این پول جمع میشه.


دیدی با ی مبلغ کوچیک یه قدم بزرگ برای خودت برداشتی.

دمت گرمه

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من از وقتی یادمه عاشق کامپیوتر و دنیای دیجیتال و الکترونیک و فضای مجازی بود. همیشه رایگان و دلی به دوستام و بقیه تو این راه کمک میکردم و میکنم.

الان بعد از چند ده سال تصمیم گرفتم در صفحه های مجازی (سوشال مدیا) ورود کنم و این آموزش های خودمو رایگان در اختیار افراد بیشتری قرار بدم.

و در انتها دلیل زیرنویس بودن و با آدرس صحبت کردن من در فیلم های آموزشی، اینکه ناشنواها و نابینایان بتونن از این طریق از این محتوا استفاده کنن.

حالا چرا اینکارو میکنم؟!  

به دلیل اینکه این فضا بشدت حس میشه و بخاطر علاقه خودم که در زمینه سلامت دیجیتال پژوهش میکنم و اختراعاتی دارم، به همین دلیل از اول اینکار رو به این صورت شروع کردم.


چرا من در حامی باش هستم؟

بخش عمده‌ای از محتوای آموزشی من رایگان و برای ساختن تجربه‌ای مشترک و ارزشمند خلق و منتشر می‌شه. در کنار این موضوع جا افتادن فرهنگ حمایت می‌تونه به خیلی از ما انگیزه و قدرت ادامه مسیر رو بده.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند