hero2

محمد خادم زاده

محمد خادم زاده
ساخته شده در 1399/11/15
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

محمد خادم زاده هستم، کار من آموزش حمل و نقل بین المللی و تجارت خارجی در وبسایت شخصی و شبکه های اجتماعی هستش، محتوای رایگان فراوانی در اینستاگرام، یوتیوب، آپارات و ... در اختیار علاقه مندان میزارم. بیش از 2 دهه در حوزه ی صنعت حمل و نقل بین المللی (حمل جاده ای، هوایی، دریایی) فعالیت داشته ام.

چرا من در حامی باش هستم؟

به تازگی از وجود امکان حمایت مالی از تولید کنندگان محتوا با خبر شدم، با توجه به اینکه به روشهای زیادی (وبسایت، ولاگ، مقاله، شبکه های اجتماعی و ...) اطلاعات تخصصی در اختیار علاقه مندان قرار میدم تصمیم گرفتم از خدمات وبسایت حامی باش برای جذب حمایتهای افرادی که تمایل داشته باشند استفاده بکنم. 

اگر محتوایی که من آموزش داده ام برای شما مفید بوده میتونید از این بخش برای حمایت از من و تشویق به ادامه ی این مسیر چالشی بهره ببرید. من آموزش تخصصی رو حق هر انسان آگاهی میدونم و در همین راستا فعالیت خودم رو در این مسیر ادامه خواهم داد.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

99,000 تومان - هدیه یک جلسه مشاوره تخصصی

برای دریافت مشاوره ی تخصصی رایگان در حوزه ی حمل و نقل بین المللی و تجارت خارجی نیاز به دریافت اطلاعات تماس شما خواهم داشت، زمان برگزاری جلسه را به اطلاع شما خواهم رساند.

متشکرم


تعداد بی نهایت
160,000 تومان - تخفیف ویژه در وبسایت

در صورت تمایل شما، پس از ثبت نام در وبسایت من معادل مبلغ حمایتتان در بخش کاربری شما، شارژ خرید محصولات آموزشی دریافت خواهید کرد.

برای انجام این موضوع نیاز به برقراری ارتباط با شما خواهیم داشت.


تعداد بی نهایت