درباره من:

 • من کی هستم و چکار می کنم


  به نام خدا و با سلام خدمت هموطنان عزیزم

  من علیرضا ناجی هستم کارشناس روابط عمومی و دیجیتال مارکتینگ . سابقه فعالیت من در مشاوره به کسب و کارهای نوپا مخصوصا حوزه تجارت آنلاین به 12 سال گذشته بر می گردد . در تمام این مدت تلاش زیادی داشتم تا تجربیات فراوانی در کنار کسب علم از محل تحصیلات دانشگاهی کسب کنم . تصمیم گرفتم تا وارد فضای ایجاد وبسایت های تجاری و شرکتی بشوم و در کنار آن به مدیران و صاحبان کسب و کار آموزش می دهم چگونه محتوی مناسب بنویسند و چطور با ارباب رجوع و بازدید کننده و مشتریان شان رفتار مناسب داشته باشند . من به استریمر ها نحوه معرفی درست خودشان را یاد می دهم و برای آنها یک شخصیت دیجیتالی طراحی می کنم تا نقل قول های انحصاری داشته باشند .  یکی از مواردیکه خیلی بر روی آن تاکید دارم این است که در تولید کلیپ های مصاحبه و آموزش ابتدا یک متن مناسب تهیه کنند و پس از چند اجرای آزمایشی وارد فضای زنده شوند . همینطور صبوری در پاسخگویی به مشتری یکی از مهمترین مسایل مطرح شده است و اینکه مشتری رییس است نباید تنها حرف باشد . من به افراد آموزش می دهم شخصیت تجاری داشته باشند نه شخصیت نیازمند .


  این کار چه تاثیری بر زندگی ام دارد


  این کار بمن کمک می کند تا در شرایطی که تمام پیکان های بی توجهی به سمت کسب و کارها نشانه رفته ، از محل علم دانش و هنری که دارم فرد موثری برای جامعه ام باشم و ضمن کسب تجربه بیشتر و گسترش علمی که دارم به سایرین نیز کمک کنم راهی را که بدنبال آن هستند بهتر ببینند . این هدف من و علاقه من است و زمینه ای که استعدادم را در آن یافته ام . پس امیدوارم بتوانم از کمک دوستان خوبم در راهی که برای دیگران در تلاش هستم کمک شما را داشته باشم . می دانم که فردی موفق خواهم بود و آن را با همه به اشتراک می گذارم . 


  برنامه های طولانی مدت

  چه اشکالی دارد ؟ من رویایی در سر دارم . می خواهم سمینار های آموزشی برگزار کنم و نامم را در ویکی پدیا بیابم . آرزوی من کمک به تمام نوشته ها و گفته هاییست که بصورت اصولی پیاده شده و در آن الگوریتم های گوگل و کلمات کلیدی به درستی کار شده باشد . همه بتوانند توضیحات درستی برای محصولات شان بنویسند و به منبعی برای شرح خود و کارشان دسترسی داشته باشند . خیلی مهم است که توانیم درست صحبت کنیم و درست بنویسیم و محتوی غنی تولید کنیم . باید بدانیم که ضبط یک فایل صوتی برادکست یا استریم زنده کاری سرسری نیست و باید با یک تمرین کافی و کلمات از پیش مشخص شده بدان پرداخت . برای موفق بودن باید خودمان باشیم نه تقلیدگر دیگران . دنیا بدست رویاپپردازان ارتقا پیدا کرده است ، من رویا پرداز هستم .


  بابت وقتی که برای خواندن رزومه من گذاشتید سپاسگزارم


درحال بارگذاری صفحه...