درباره من:

 • سلام!
  من نوید ختایی هستم

  چندین ساله که در حال یادگیری و به کار بردن تکنیکایی ام که منو به زندگی ایده آلم نزدیک میکنه.
  و چون یکی از اهداف اصلی زندگی من داشتن تاثیری مثبت تو زندگی دیگران و تبدیل دنیا به جایی بهتره، این تکنیکا و تجربیاتو با بقیه به اشتراک میزارم و بهشون کمک میکنم تا زندگی ایده آلشونو اول تو ذهنشون بسازن و بعد روش کار کنن تا به واقعیت تبدیل شه.
  همینطور سر بالاییها و سرازیریهایی که تو این راه خودم یا بقیه بهش بر میخورنو هم با بقیه به اشتراک میزارم

  عاشق تکنولوژی - تک گیک
  رویا پرداز
  عاشق همبرگر، پیتزا، فست فود


  چرا من در حامی باش هستم؟

  تمام کارایی که برای تولید محتوا و ضبط و ادیت و پخش ویدیوهای یوتیوب، پادکستها، ویدیو ها، پستهای اینستاگرام، توییتر، تلگرام، آپارات، و وبسایت انجام میشه من تنها انجام میدم. همچنین آپدیت نگه داشتن همه این اکانتا، ساخت و آپدیت نگه داشتن وبسایت، پول هاست، دومین، سرویس راه اندازی وبسایت همه از جیب خودم و توسط خودم انجام میشه.

  این کارو از روی علاقه و برای اینکه میخوام تاثیری مثبت توی زندگی فارسی زبانهای دیگه داشته باشم و بهشون کمک کنم تا به اهدافشون برسن تو وقتای خالیم انجام میدم. چون رسالتم تو زندگی این هست و نتیجه تکنیکایی که به اشتراک میزارمو خودم تو زندگیم دیدم.

  به لطف همراهی و محبت‌هایی که شما به من دارین هرروز با اشتیاق بیشتری اینکارو ادامه میدم و محتوای مجانی بیشتری تولید میکنم که بتونه زندگی آدمای بیشتری رو تغییر بده. 

  این صفحه جایی برای کسایی هست که داوطلبانه تمایل دارن از فعالیت‌های من حمایت کنن. و هم نوعی دلگرمی از طرف شما برای تهیۀ محتوایی که استفاده میکنین. همچنین این حمایت مالی کمک میکنه که بتونم محتوای بهتر و با کیفیت تری بسازم و  در اختیارتون قرار بدم.

  تأکید می‌کنم که این حمایت کاملاً اختیاری و داوطلبانه است.

  روش دیگه ای هم که میتونین از من حمایت کنین اینه که اکانت یوتیوب یا اینستگرام منو با بقیه به اشتراک بزارین

  در هر صورت، چه حمایت مالی انجام بدین چه نه، از اینکه همراه من هستین خوشحالم، و قدردان این هستم که میتونم تاثیر مثبتی تو زندگیتون داشته باشم و مطالبم مفید هستن که باعث شدن با من همراه بمونین.


  دوستدار شما

  نوید ختایی

درحال بارگذاری صفحه...