hero2

ارکستر نوانو

ارکستر نوانو
ساخته شده در 1400/11/27
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

تداوم تمرین ارکستر، ضبط و تولید تک‌آهنگ، اجرای زنده

با وجود حمایت‌های مالی شما ارکستر میتونه به حیات خودش ادامه بده و با تمرین‌های مستمر و هفتگی آمادگی کافی برای اجرای قطعات با کیفیت خوب و در نهایت اجراهای زنده خواهد داشت. همینطور در کنارش آثاری رو ضبط می‌کنیم تا در دسترس عموم باشه و بتونن از شنیدنش لذت ببرن!

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما ارکستر نوانو هستیم، مجموعه‌ای با بیش‌از 30 نوازنده سازهای ویولن، ویولا، ویولنسل، کنترباس، فلوت، کلارینت، ترومپت، ترومبون، هورن، پیانو، گیتاربیس و پرکاشن و جمعی از خوانندگان گروه کُر.
رویکرد ارکستر نوانو تولید و یا بازآفرینی موسیقی به شکلی متفاوت هست، موسیقی‌ای که ممکنه قبلاً شنیده باشید مثل موسیقی‌های پاپ، موسیقی فولکلور، موسیقی فیلم اما با اجرا و تنظیمی خاص و متفاوت!

چرا من در حامی باش هستم؟

از اونجایی که اجرا و تولید آثار هنری هزینه‌های ریز و درشت زیادی دارن و اغلب اوقات این هزینه‌ها مانع از به‌ثمر رسیدن اهداف هنرمندا میشن، حمایت مالی شما از ارکستر نوانو باعث میشه تا بصورت مستمر تمرین‌های منظم برگزار کنه، قطعات جدید آماده کنه، اون‌ها رو ضبط کنه و حتی کنسرتی از اجرای این قطعات برگزار کنه تا مردم بتونن بصورت زنده ثمره تلاش اعضاش و حمایت‌های شما رو بشنون و لذت ببرن، این‌کار باعث بهبود و ارتقا فرهنگ شنیداری مردم هم میشه!

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند