شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • پادکست آن؛ داستان واقعی آدمها رو تعریف می‌کنه...


  اگر روزی "آن" حسی در شما زنده کرده، لحظه‌ای خاص بوجود اورده یا لبخندی زدید و درخت امیدی در دلتون ریشه دوونده اگر تمایل داشتید حالا فرصتیه برای حمایت از پادکست. ما، داستان‌های پادکست رو آماده می‌کنیم ولی داستان خود پادکست آن رو شما با همراهیتون با ما مینویسید! قهرمان این داستان در انتها شما هستید.


  تولید پادکست بخش‌های زیادی داره، پیدا کردن داستان (وای از پیدا کردن داستان!)، ایده‌پردازی، جمع‌آوری مطالب، نگارش و ادیت‌های چند باره، ضبط، ادیت صدا، پوستر و شبکه‌های اجتماعی و... که همه مستقیم و غیرمستقیم هزینه‌ای روی دست گروه ما میذاره.


  بگذارید راحت بگم، ما برای تولید پادکست وسواس به خرج می‌دیم. توی دوره و زمونه‌ای که محتوا به مقدار زیاد و گاها سطحی تولید میشن حداقل "سعی" ما این هست که یک اپیزود سی تا چهل و پنج دقیقه‌ای با کیفیت به گوش شما برسونیم. تا ارزش وقت و فکر شما رو داشته باشه، اونقدر که بعدا شاید حتی یادتون بیاد هر اپیزود رو کجا شنیدید و چه حس و حالی داشتید!


  چرا ما در حامی باش هستیم؟

  حالا  این وسواس که عصاره نیم ساعته‌ای در اختیار شما میذاره روزهای زیادی از یک گروه حداقل پنج نفره در هر اپیزود میگیره. دغدغه مالی کمتر میتونه کیفیت رو بالاتر ببره، ساعت‌هایی که ما بر روی پادکست میذاریم رو بیشتر کنه و زمان انتشار اپیزود رو کمتر.


  داستانِ آن!

  اگر یک بار هم پادکست آن رو شنیدید در هر صورت شریک ما در این احساس مشترک هستید و حضورتون برای ما بسیار با ارزش، حتی با یک کامنت. دلگرم به شماییم. تازه اول داستانه...

درحال بارگذاری صفحه...