hero2

پادکست پا به راه

پادکست پا به راه
ساخته شده در 1399/9/08
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

پا به راه یک پادکست در زمینه سفر و گردشگری هست که من رسول فاضلی در اون با بهترین ایرانگرد ها و جهانگردهای ایران گپ صمیمانه ای میزنم. در این پادکست با بهترین های گردشگری، سفر میکنیم به نقاط مختلف دنیا و با تجربیات و خاطرات جذاب اون ها همراه میشیم.
پا به راه بهانه ای هست برای بهتر و بیشتر سفر کردن.

چرا من در حامی باش هستم؟

برای ساخت هر قسمت از این پادکست چند نفر بدون هیچ چشم داشت مالی در حال زحمت کشیدن هستن. زمان بسیار زیادی برای هر قسمت از اون صرف میشه و تلاش فراوانی میشه برای اینکه یک محتوای مناسب با کیفیت بالا و مطلوبی به دست شما برسه و برای شما لحظات خوشی ثبت بشه. جدای از اون هزینه های مالی ای هم برای تولید این پادکست میشه.
برای پیشرفت اون و تولید محتوای با کیفیت بالاتر و همچنین ساخت ویدیو های مناسب از هر قسمت پادکست و زدن سایت و تولید محتوای بیشتر و عمیق تر در خصوص هر قسمت نیاز به هزینه های بیشتر هم هست. فارغ از اینکه هر کدوم از افرادی که در ساخت این پادکست از روز اول با دغدغه زیست محیطی کشورمون  و افزایش آگاهی عمومی وارد اینکار شدن، نیاز هست تا با دریافت حداقل درآمد مالی از این راه, انگیزه و تلاششون بیشتر و بیشتر بشه و یجورایی ازشون قدردانی بشه. کمک مالی شما هرچقدر هم کوچک میتونه خیلی با ارزش باشه  

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند