hero2

پادکست پاراگراف

پادکست پاراگراف
ساخته شده در 1401/4/20
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

سلام؛

 من علیرضا بنی‌جانی هستم، سازنده‌ی پادکست پاراگراف. در پاراگراف، من از تمدن‌ها و اتفاقاتی که در گذشته‌های دور و نزدیک افتاده حرف می‌زنم، سعی می‌کنم با زبانی ساده و شاید سرخوشانه داستان‌هایی از دل تاریخ روایت کنم و اگر بتوانم سرِ طناب گذشته را در امروزمان پیدا کنم.

تاریخ از دوران تحصیل و مدرسه جوری به ما آموزش داده می‌شود که انگار هیچ دلیلی جز گرفتنِ نمره برای خواندنش وجود ندارد و هیچ چیزِ به‌دردبخوری نمی‌شود از دانستن‌اش یاد گرفت. این لااقل تجربۀ شخصی من از کودکی و نوجوانی است. اما من از بزرگان زیادی شنیده‌ام و یقین دارم دانستنِ آنچه پیش‌ازاین بر انسان‌ها گذشته، کمک می‌کند تا بتوانیم خوب‌تر ببینیم، درست‌تر تحلیل کنیم و بهتر تصمیم بگیریم. برای همین است که در آغاز هر قسمت در گوش شما می‌گویم: «من، علیرضا بنی‌جانی، اینجا از تاریخ حرف می‌زنم؛ از گذشته‌ای که اگه بدونیم می‌تونه حال و آینده‌‌مون رو بهتر کنه».


چرا در حامی باش هستم؟

پاراگراف یک پادکست یک‌نفره است. این یعنی تک‌تکِ مراحل جستجو و تحقیق، ترجمه و نوشتن متن، گویندگی، ضبط و ویرایش صوتیِ چیزی که شما به‌صورت ماهانه می‌شنوید توسط یک نفر انجام می‌شود. من این کار را با عشق و علاقه شروع کردم و به لطف همراهی و محبت‌هایی که شما به من داشته‌اید هرروز با اشتیاق بیشتری ادامه می‌دهم.

پاراگراف رایگان است، همیشه هم رایگان خواهد ماند؛ اما این صفحه جایی است برای کسانی که داوطلبانه تمایل دارند از ادامۀ فعالیت‌های پادکست حمایت کنند. این حمایت هم شامل پوشش مخارج سایت میزبان می‌شود که سالانه 108 دلار هزینه دارد، و هم نوعی دلگرمی از طرف شما برای تهیۀ محتوایی که می‌شنوید. تأکید می‌کنم که این حمایت کاملاً اختیاری و داوطلبانه است و پاراگراف تا آخرین روزی که هست، به رایگان در اختیارتان قرار خواهد داشت.

درهرصورت، همین‌که الان در این صفحه هستید و تا اینجای نوشته را خوانده‌اید، از شما ممنونم. پاراگراف با عشق برای شما ساخته می‌شود و من سپاسگزار شما هستم که من را به چنین تلاشی تشویق و ترغیب می‌کنید.


با احترام و دوستی

علیرضا بنی‌جانی

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند