hero2

پارت هنر

پارت هنر
ساخته شده در 1398/12/26
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

کمی درباره پارت هنر

پارت هنر، رسانه ای که خلق شد برای اینکه بیاموزم!
باتوجه به علاقه بی مرز ام به هنر بویژه هنر های نمایشی، سعی کردم رسانه ای تاسیس کنم تا در آن، در حوزه سینما و گیم، محتوای ارزشمند تولید کنم و در مسیر این تولید، خود نیز از آن بهره ببرم. پر حال حاضر پارت هنر در زمینه نشر بیوگرافی هنرمندان، سبک شناسی سینما و گیم،‌نقد و بررسی فیلم و بازی ویدیویی و... حدالامکان درحال فعالیت است. هرچند که بدلیل کمبود تیم و زمان کافی، این فعالیت منوط به شرایط محیطی و زمانی مناسب است اما تلاش میشود تا همچنان این راه ادامه پیدا کند. امیدوارم کاربران عزیز پارت هنر نیز از محتوا های این رسانه استفاده ببرند.هزینه های رسانه؛ از سایت تا ویرگول!

همانطور که میدانید ، احداث و مدیریت رسانه ، کار آسان و بی هزینه ای نیست . بزرگترین هزینه آن نیز وقت است . اما وقت چیزیست که من سهم خودم را از آن ، وقف پارت هنر کردم. اما هزینه های مالی همچنان پا برجا بوده و هستند .
از آنجایی که پارت هنر همیشه با مسئله کمبود بودجه دست و پنجه نرم کرده و در کنار آن، هزینه های هاست و موارد فنی دیگر رسانه کم نیست و از طرفی با گذر زمان نیز، در حال افزایش است، تصمیم گرفته شد که پس از چندین سال، پارت هنر با سایت شخصی اش خداحافظی کند و محتوای خود را بر بستر رایگان ویرگول ارائه دهد. این امر علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، موجب ادامه یافتن ارائه محتوا نیز میگردد. هرچند که هزینه ها همچنان جاری هستند و پارت هنر نیز دیگر ظاهر مستقلی ندارد، اما مهم نشر محتواست.

دلیل به وجود آمدن این صفحه نیز در حامی باش همین است ، که با کمک شما ، به مقدار دلخواه خودتان " هر آن قدر که از رسانه استفاده کردید و تمایل داشتید " از پس این هزینه ها برآییم.چرا دونیت کنیم؟!

دونیت ، فعالیتی شناخته شده در دنیاست ، کاری که مخاطبان ، برای حمایت از اثر موردعلاقه شان انجام میدهند . پارت هنر هیچگاه هیچ محتوای پولی ای نداشته و نخواهد داشت ، پس برای تامین هزینه ها دونیت ، راهی خوب ، با احترامی دوطرفه بین کاربر و رسانه است. هرچندکه این امر، واجب نیست اما کمکی فراموش نشدنی از شما به رسانه است. پیشاپیش از حمایت شما قدردانی میکنم❤️با آرزوی بهترین ها

مدیریت رسانه پارت هنر

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند