hero2

Periscope

Periscope
ساخته شده در 1402/11/22
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

چرا باید از پریسکوپ حمایت کنم؟

با حمایت مالی شما، این پادکست می‌تواند در پیگیری اهداف خود با سهولت بیشتری فعال باشد. تهیه هر اپیزود از پادکست پریسکوپ مستلزم صرف وقت زیادی در پژوهش، فیش‌برداری، گردآوری و ضبط و ادیت اپیزودها است. بدیهی است اندک کمک مالی به پادکست پریسکوپ موجب می‌شود در همه زمینه‌هایی که ذکر شد، کیفیت کار بهتر شود. 

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من آرمین منتظری هستم. روزنامه‌نگارم و حوزه‌تخصصی‌ام سیاست خارجی و روابط بین‌الملل است. پادکست پریسکوپ را با هدف ارائه تصویری واقعگرایانه از روابط بین‌کشورها راه‌اندازی کردم. مهمترین اصل هم برای من بی طرفی و نداشتن سوگیری است. سعی کرده‌ام ریشه اتفاقاتی که در جهان بین کشورها رخ می‌دهند را برای مخاطب تشریح کنم تا مخاطب شیوه کارکرد روابط بین‌کشورها را بهتر بفهمد. 

 

چرا من در حامی باش هستم؟

شنیدن پریسکوپ کاملا رایگان است. البته این پادکست با توجه به شیوه‌ تهیه‌اش، وقت و هزینه زیادی از من می‌برد. منتشر کردن منظم اپیزودهای پادکست با توجه به شیوه کار، دشوار بوده و نیاز به فراغ بال زیادی دارد. و من در تمامی مراحل تولید هر اپیزود پادکست کاملا تنها کار می کنم. از این جهت حمایت شما از پریسکوپ به طور حتم به انتشار منظم و اساسا ادامه انتشار آن بسیار کمک خواهد کرد. حمایت شما انگیزه و انرژی من را برای ادامه کار مضاعف خواهد کرد. 

 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند