hero2

پادکست سبز

پادکست سبز
ساخته شده در 1400/7/20
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

توسعه اپلیکیشن دستیار شخصی بانوان

با حمایت شما اپلیکیشن توانمندسازی زنان و دختران رو راه اندازی میکنیم.  تا کنار همدیگه رشد کنیم و احساس بهتری داشته باشیم 😊

ما کی هستیم و چه فعاليتی می کنیم؟

ما، بهاره و رویا، در سال 97 تصمیم گرفتیم یک برند دوستدار محیط زیست با هدف ایجاد سبک زندگی سالم، برگرفته از گیاهان و در صلح با طبیعت، تاسیس کنیم. توی شروع مسیر خیلی سختی کشیدیم اما از هدفمون دست بر نداشتیم و امیدوار به راهمون ادامه دادیم و حتی تونستیم به اندازه خودمون هم که شده فرهنگ دوست داشتن خود، آرزو داشتن و تلاش کردن برای آن آرزو بدون اینکه به محیط اطراف و طبیعت آسیبی بزنیم رو گسترش بدیم.
مثلا ما به هر بطری های پلاستیکی به مردم کاغذ کاشتنی دادیم تا  بذرها رو بکارن و یادشون بمونه با همون بطری میتونن به گیاهان آب اسپری کنن و به راحتی دورشان نندازند. حتی سال گذشته یک پروژه درختکاری اشتراکی هم راه اندازی کردیم که از سود ماهیانه خودمون و کمک های مردم تونستیم 20 تا درخت بکاریم. اطلاعات و جزئیات کارهامون توی سایت و پیج اینستاگراممون هست) خلاصه که نهایتا تونستیم حس خوبی رو به مردم انتقال بدیم و خیلی فیدبک داشتیم که با ما آشنا شدن اونها هم دوست داشتن به سبک اکوفرندلی و دوستدار محیط زیست اهمیت بدن و حتی کارآفرین باشن. چرا در حامی باش هستیم؟

تقریبا اسفند 98 بود که فکر کردیم تجربه هایی که داشتیم و چیزهایی که در مسیرمون یاد گرفتیم ارزش اشتراک گذاری با دیگران رو دارند. پس رفتیم سراغ پادکست. پادکست در ابتدا فقط یک پروژه پایلوت بود اما با استقبال شنونده ها ادامه پیدا کرد و ارزشمند تر شد. حالا سعی داریم با حرفه ای تر کردن پادکست ها دوتا یک هدف خیلی مهم رو پیش ببریم: 

توسعه اپلیکیشن دستیار شخصی بانوان

اپلیکیشنی که روی توانمندسازی خانم ها کار میکنه و میتونه برای رشد شخصی و حرفه ای کمکشون کنه و خانم ها رو بیشتر به هم نزدیک کنه تا در کنار هم تجربه بهتر و شادتری از زندگی دلشته باشند. زنان توانمند اول محیط خانه و خانواده شون رو و بعد هم دنیا رو به بهشت تبدیل میکنن 🤗

همه اینها زیر سایه دوستی و صلح با محیط زیست و اطرافمون اتفاق خواهد افتاد 🌱🤍


من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند