hero2

رادیو یواشکی

رادیو یواشکی
ساخته شده در 1400/4/29
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من بی‌رنگم. من رو با اسم "استاود" هم می‌شناسن. از هر دری سخنی دارم و بیش از شش ساله که در کانال‌های تلگرامی به طور مستقیم تولید محتوا می‌کنم و چیزی رو می‌گم که حس می‌کنم کسی جرئت حرف زدن درموردش رو نداره. طیف مخاطب‌های من خیلی متنوعه. 

چیزی که به واسطه‌ی نوشتن دوستان زیادی برای من به ارمغان آورده، اینه که با عافیت‌طلبی نگران خوشایند هیچ کس نیستم، عین چیزی که فکر می‌کنم رو بیان می‌کنم و روحم برای مخاطبم عریانه. حتی با لک‌ها و کبودی‌ها، نقص‌ها و اشتباهات. من آدم‌خوبه‌ی قصه نیستم. من فقط راوی‌ام چون عاشق روایتم. 


همیشه چیزی رو می‌گم که در اون لحظه و موقعیت با دانش اون زمان فکر می‌کنم درسته. از پذیرفتن خطام هراسی ندارم و تمام تلاشم اینه که هرچیزی رو یاد می‌گیرم با مردم به اشتراک بذارم. 

بزرگترین سرمایه‌ی زندگی من، قلب آدم‌هاست. 

چرا من در حامی باش هستم؟

چه حمایتی دریافت بشه و چه نشه، من همواره به همین مسیر ادامه خواهم داد. هرگز چشم‌داشتی در پس این فعالیت نبوده و نخواهد بود. انگیزه و اشتیاق من برای اشتراک‌گذاری دانسته‌هام گره‌خورده به حمایت مادی نیست. اما در مسیر یادگیری گاهی با تنگناهای مالی مواجه می‌شم که سرعت یادگیری و انتقالم رو کاهش می‌ده. 

حمایت‌های شما به‌طور کامل صرف یادگیری و ارتقای خودم می‌شه تا حرف‌های تازه‌تر و به‌روزتری برای گفتن داشته باشم. همچنین زمانم به طور مطلق برای کسب درآمد صرف نشه و فرصت کافی هم برای یادگیری و انتقال باقی بمونه. 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند