hero2

رادیو املاک

رادیو املاک
ساخته شده در 1399/2/31
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

تیم رادیو املاک در قالب یک استارت آپ نو پا در حوزه بازگو کردن قوانیم معاملات ملکی داخل ایران و آموزش تخصصی مشاورین املاک فعالیت می کند.

خط مشی اصلی رادیو املاک بالا بردن اطلاعات حقوقی می باشد.

این مجموعه با تولید پادکست های صوتی جهت تسریع امور شما عزیزان این امکان رو می دهد که تصمیم گیری بهترین در انتخاب ملک مورد نظر بدور از دلالی های سنتی داشته باشید ....

همچنین فعالیت اصلی این تیم مربوط به پیج اینستاگرام که با بهره گیری از روش های جدید و نوین در حال تولید محتواست....


چرا من در حامی باش هستم؟

رادیو املاک یک  تیم هستش. ما در این تیم برای آماده‎ سازی هر قسمت تلاش‎های زیادی انجام می‌دهیم. از تیم تولید محتوا که وظیفه آماده‎سازی محتوای هر قسمت را دارد تا اجرای برنامه، تدوین و تنظیم و آماده کردن لوگو، پوستر، و اکولایزر  هر قسمت که زمان زیادی را از افراد تیم رادیو املاک می‎گیرد. 

هزینه‎های پادکست رادیو املاک شامل، هزینه اشتراک سرویس میزبان پادکست،هزینه استودیو، لوازم ضبط، تولید، زمان و انرزی صرف شده برای ساخت هر قسمت است. 

رادیو املاک نیازمند حمایت‎های شماست که بتونه بدون وقفه، با کیفیت بالاتر، با انگیزه و دلگرمی بیشتر به فعالیت خودش ادامه بده. امید داریم با حمایت‎های شمابتونیم گفتگو‎هایی با قالب‌های جدید و همچنین محصولات متنوع ‎تر  و بهتری تولید کنیم. 

این حمایت‎ ها کاملا اختیاری است و تا همینجا که این مطلب را خونید از شما متشکریم. رادیو املاک با عشق علاقه به فعالیت‎ های خودش ادامه خواهد داد و از شما سپاسگزاریم که ما را برای چنین تلاشی تشویق و ترغیبب می‎کنید.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند