hero2

رادیو جولون / RadioJoloun

رادیو جولون / RadioJoloun
ساخته شده در 1398/8/22
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

رادیو جولون محلیه برای گفتن و شنیدن از سفر. این پادکست رو ما یعنی کیمیا خسروی و سالار موسوی تهیه می‌‌کنیم. هر دوی ما مدتهاست که در ایران و باقی کشورهای جهان سفر می‌کنیم. هر دوی ما سالهاست که تورلیدری می‌کنیم و با چم و خم سفر و دنیای گردشگری آشناییم. 

محوریت کار ما توی رادیو جولون روی گپ و گفته، یه مقصد یا یه موضوع در مورد سفر رو انتخاب می‌کنیم و در موردش حرف می‌زنیم. توی این دوسال و خورده ای که از انتشار جولون می‌گذره، از مقاصد داخلی و خارجی مثل گرجستان، هند، روسیه، کرمان، جزایر جنوب و خیلی مقاصد دیگه حرف زدیم. اما بجز مقاصد، توی چندین اپیزود رفتیم سراغ چرایی و چگونگی سفر. در مورد سفر زنان، راه و رسم سفر اصولی و ارزان، مهمون نوازی، سفر تنهایی و خیلی مسائل دیگه مربوط به سفر و گردشگری هم گپ زدیم.

ما سعی داریم که توی رادیو جولون از واقعیت‌های سفر بگیم، پوسته جذاب و رنگینش رو کنار بزنیم و سفر رو اونجوری که واقعن هست نشون بدیم.چرا من در حامی باش هستم؟

همین اول کار باید بگیم که ممنونیم. 

اگه دارین این متن رو می‌خونین یعنی رادیو جولون رو شنیدین، دوسش داشتین و اومدین که ازش حمایت بکنین و این برای ما خیلی ارزشمنده. دوست داریم یک بار دیگه هم بهتون اطمینان بدیم که همونجوری که تا امروز رادیو جولون رایگان در اختیار شما بوده، تا هر روزی هم که منتشر بشه رایگان خواهد بود. 

این صفحه بیشتر برای این ساخته شده تا محلی باشه برای گرفتن حمایت‌ها و دلگرمی‌‌های شما. اما حقیقت اینه که ساخت یک پادکست و تولید محتوای دسته اول و قابل اطمینان برای پادکسترها هزینه بره. شاید بد نباشه بدونید که ما برای تهیه هر قسمت رادیو جولون به طور متوسط حدود 40 ساعت زمان می‌گذاریم که شامل مطالعه کتاب‌ها، مقالات و سفرنامه‌های مرتبط، نوشتن متن، ضبط و ادیت میشه و این زمان بدون احتساب سفرهای متعددیه که هر کدوم از ما به طور جداگانه در این سالها انجام دادیم و ماحصلش داره در قالب رادیو جولون به شما ارائه میشه.

مبلغ حمایت‌های ریالی شما به طور کلی صرف بهتر شدن کیفیت و تداوم پادکست خواهد شد. از هزینه خرید تجهیزات ضبط، اجاره استودیو، پرداخت هزینه‌های هاستینگ و تبلیغات بگیرید، تا ایجاد انگیزه برای ما دو نفر برای پرقدرت‌تر ادامه دادن مسیر.همچنین اگه مقدار این حمایت‌ها به میزان قابل قبولی برسه، می‌تونیم بخشی از این پول رو خرج تبلیغات و برنامه‌های ترویجی مشابه بکنیم تا رادیو جولون بیشتر و بیشتر شنیده بشه و ما هم دلگرم‌تر، مدام اپیزوهای بیشتر تولید کنیم و باهم دیگه بیشتر جولون بدیم.

برای مثال، اولین پروژه‌ای که مبالغ پرداختی شما صرف اون خواهد شد ساخت وبسایت اختصاصی رادیو جولون به همراه متن تمامی اپیزودهاست تا شما بتونید همیشه به اطلاعاتی که از اپیزودهای مختلف نیاز دارید دسترسی داشته باشید.


این‌ها رو می‌گیم تا بدونید حمایت‌های مالی شما چطور می‌تونه به تداوم پادکست کمک بکنه. وگرنه از همون روز اولی که تصمیم گرفتیم تا رادیو جولون رو تهیه کنیم به تمام این هزینه‌ها واقف بودیم و می‌‌دونستیم که چه راه سختی رو شروع کردیم. اما خب همه این سختی‌ها به دیدن پیام‌های پرمهر شما می‌ارزید. این که شما چقدر دوست دارین به جولون کمک ریالی بکنید کاملن بسته به نظر و لطف خودتون داره، اما باید بدونید که نفس عملتون برای ما از هر چیزی ارزشمندتره.

دلگرمی و انگیزه اصلی ما برای ادامه رادیو جولون، وقت‌هاییه که می‌بینیم اطلاعاتی که توی این پادکست دادیم چقدر توی سفر به دردتون خورده. یا وقتی می‌بینیم اپیزودهای جولون محرکی بوده برای شروع سفرهاتون و لذت بردن از دنیای اطرافتون. پس پیش از هرچیز ازتون می‌خوایم که شنیدن جولون رو به باقی آدم‌ها توصیه کنید تا روز به روز به تعداد جولونی‌ها افزوده بشه. 

باز هم می‌گیم که ازتون ممنونیم

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند