درباره من:

 • سرور حامیان رادیو‌ نیست در Discord راه‌اندازی شد !

  برای این که دوست داریم با حامیان خودمون ارتباط نزدیک‌تری داشته باشیم، سروری برای حامیان در Discord راه‌اندازی کردیم که اونجا می تونیم با همدیگه یک جامعه کوچک آنلاین داشته باشیم. در سرور رادیو نیست کانال هایی برای گپ و گفت و گو در مورد موضوعات مختلف درست کردیم ( فیلم و سریال، موسیقی، یه چیز باحال و ... ).

  🔶 حامیان ما که از رادیو نیست حمایت کرده اند، لینک دعوت به گروه براشون ارسال می شه ( حتما موقع ثبت حمایت اسم و ایمیل خودتون رو وارد کنین ) و می تونن وارد سرور بشن. 

  به امید دیدار :)


  ما کی هستیم و چه فعاليتی می کنیم؟

  ما دو تا پسر بیست و چند ساله هستیم (البته طه الان سی ساله شده) که هفته ای یک بار با هم قرار می گذاریم و در مورد مسائل مختلف روز در «رادیو نیست» صحبت می کنیم. این صحبت ها اصلا حالت شسته و رفته ندارن و هر لحظه امکان داره موضوع صحبت عوض بشه. در بهترین حالت شما با شنیدن «رادیو نیست» باید احساس کنین که در اتاق کنار ما نشستین و  دارین به حرف های ما گوش می دین. 

  سعی ما اینه که هروقت که شد مهمان هم به «رادیو نیست» دعوت کنیم و تا الان مهمان های خوبی هم داشتیم ( مثل هلی از پادکست هلی تاک، آیدا مرادی آهنی، کیوان ارزاقی و ... ).
  اگر به سینما، کتاب، تکنولوژی، رسانه، داستان و این جور چیزا علاقه دارین می تونیم دوستای خوبی برای شما باشیم چون ما غرق این چیزا شدیم و بیشتر حرفامون درباره همین چیزاست.


  چرا ما در حامی باش هستیم؟

  استمرار: حمایت شما می تونه ما رو توی ادامه این مسیر کمک کنه. بالاخره تولید پادکست و انتشار اون هزینه داره و هر روز هم داره بیشتر می شه !

  ارتقای کیفیت: با حمایت شما ما می تونیم در گذر زمان فضا و تجهیزات خودمون رو ارتقا بدیم و در نتیجه کیفیت پادکست رو بالاتر ببریم.


  مرسی،

  طه و امیرحسین

  رادیو نیست.

درحال بارگذاری صفحه...