hero2

رادیو پلن زی

رادیو پلن زی
ساخته شده در Invalid date
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

رادیو پلن زی از زمستان 1397 با تولید دو پادکست موزیکسین و نسخه‌پیچ کار خودشو شروع کرد، ما در تیم رادیو پلن زی یه شعار بیشتر نداریم، « ما یه تیمی هستیم که حالمون خوبه، حال بقیه رو هم خوب می‌کنیم، اگرم کسی بخواد حال بقیه رو بد کنه ما دو دستی یقه‌شو می‌چسبیم»! این وسط تعدادی از دوستان بودن که اومدن و مدتی در کنار تیم رادیو پلن زی کار کردن و برامون قوت قلب بودن. عمده فعالیت رادیو پلن زی در حال حاضر پژوهش در حوزه موسیقی و بازتاب مسائل اجتماعی روز ایرانه، در آینده نزدیک هم قصد داریم از سینما و کتاب بگیم و پادکست‌هایی رو به این بخش‌ها اختصاص بدیم. راستی ما دو تا پادکست فوتبالی VAR  و چیپ ناز رو هم تولید و پخش کردیم که با توجه به پایان فصل مسابقات فوتبال فعلاً پخش نمی‌شن ولی با شروع مجدد مسابقات پخش پادکست چیپ ناز از سر گرفته می‌شه.


چرا من در حامی باش هستم؟

راستش ما تا اینجای کار بیش از 60 اپیزود پادکست تولید کردیم، برای بعضیاش بیش از 100 ساعت وقت گذاشتیم و طبیعتاً یه سری تجهیزات هم تهیه کردیم.

تا همین امروز که دقیقاً وسط تیر ماهه خودمون جیبامونو یه کاسه کردیم و کار رو پیش بردیم، ولی با توجه به وقتی که بچه‌های تیم رادیو پلن زی برای پادکست‌ها می‌ذارن و تعهد زیادی که به این کار دارن، کمی ممکنه مجبور بشن از بقیه بخش‌های زندگیشون بزنن، و اگه این حول و حوش حمایتی از پادکست‌ها بشه می‌تونن با تمرکز و وقت بیشتری برای گوش‌های مخاطبین رادیو پلن زی محتوا تولید کنن.

ولی خب تیم رادیو پلن زی هیچ چشم‌داشتی نداره و چه کمکی بشه چه نشه خودشو موظف می‌دونه هفته به هفته کنارتون باشه و حالتونو خوب کنه، حال شما که خوب باشه، حال ما هم خوبه . . .

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند