hero2

رادیو ستاره

رادیو ستاره
ساخته شده در 1402/7/18
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من ستاره هستم و عاشق قصه گفتن برای بچه هام . در پادکستم برای بچه ها داستانهایی می گم که خوابی پر از آرامش و راحتی تجربه کنن.

دوست دارم با داستانهایی که براشون میگم حس کنجکاوی علاقه اشتیاق به دنیای طرافشون و تجربیات زیاد رو در قالب قصه و داستان آموزنده براشون میگم تا هر زمان که دوست داشتن و فرصت بود بشنون . مخصوصا شبها قبل از خواب که میتونم همراهشون خواب آروم و شیرینی رو براشون بیارم.

 

یکی از بهترین کارهایی که والدین می‌توانند انجام دهد، گفتن قصه شب کودکانه است؛ این روش بهترین راه برای سرگرم کردن کودکان قبل از خوابه. رادیو ستاره این کار رو برای پدر و مادرا راحت کرده . یکی از بهترین کارها قبل از خوابیدن، خواندن کتاب و مطالعه کردنه و البته برای کودک شما هم خوندن یک شعر و قصه شب قبل خوابه. قصه شب کنار فرزندتون سبب ارتباط عمیقی می شه. قصه شب رشد مغزی کودک را تقویت می‌کنه. قصه شب بهترین راه برای سرگرم کردن کودکان قبل از خوابه. کودکان با قصه ها بهتر ارتباط برقرار می کنن و می تونن ساعت ها به قصه ها گوش بدن. قصه های رادیو ستاره جزء بهترین قصه ها هستن که با صدایی زیبا و دلنشین برای کودکان شما خونده می شن و می توانن در هنگام شب برای کودکان پخش بشن تا باعث بشن اونها به راحتی به خواب برن. در هر قصه هم پندی آموزنده برای کودک شما گنجونده شده تا با شنیدن داستان اون نکته آموزنده را عمیقا یاد بگیره و درکش کنه .

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند