hero2

من بین خطوط و با فاصله میرانم ( پویش رانندگی ایمن )

من بین خطوط و با فاصله میرانم ( پویش رانندگی ایمن )
ساخته شده در 1400/11/04
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من محمد جواد شیرزاد دبیر فیزیک آموزش و پرورش در شهر مشهد با ۲۴ سال سابقه آموزش هستم.

( ۱۵ سال فعالیت در حوزه آموزش رباتیک در استان خراسان و سطح کشور و کشور افغانستان داشتم و ۶ سالی است بعنوان فعال اجتماعی و مروج مولفه های علوم انسانی فعالیت می کنم .

فعالیت های بنده ۱۷ بار از صدا و سیمای کشور پخش شده است و بعنوان فعال اجتماعی هم اخیرا در برنامه زنده شب شرقی حضور یافتم ).

 به دنبال یک اتفاق ارزشمند برای مردم و کشور عزیزمان هستم . بطور خلاصه میتوان گفت بنده تصمیم دارم با فرهنگ سازی رانندگی بین خطوط و با فاصله در کشور طی دو دوره هفت ساله که از ۱۳۹۸ شروع شده است آمار کشته های جاده های ایران را از حدود ۱۸.۰۰۰ نفر به عدد صفر برسانم چرا که مردمی که کشته می شوند را خانواده خودم می دانم .


 

چرا من در حامی باش هستم؟

حمایت شما هموطنانم در هر کجای دنیا که هستید به ما کمک میکند تا با انجام کارهای زیر  به هدف پویش که کاهش آمار مرگ و میر جاده ای و رساندن تعداد کشته ها به عدد صفر هست برسیم .  
با توجه به اینکه کارهای مربوط به توزیع هر برچسب حدود ۱۵.۰۰۰ تومان هزینه در بردارد و بخاطر همه گیر شدن پویش (رایگان )توزیع می کینم حتی هزینه پست را هم خودمان تقبل کرده ایم . در تلاشیم از طریق حامیان معنوی این کار را توسعه دهیم و کارهای زیر را انجام دهیم. 

۱- وبسایت پویش را راه اندازی کنیم .

۲- بیشتر برچسب تولید کنیم.

۳- بیشتر سفیر جذب کنیم .

۴- موشن گرافی و تیزرهای آموزشی تولید و طراحی کنیم .

۵- نیروی انسانی بیشتری جذب کنیم . با زیاد شدن تعداد سفیران در کشور و خارج کشور نیروی انسانی بیشتری هم نیاز هست.
۶- نیاز به  تیم تحقیقات و پژوهش داریم تا کلیه نقاط حادثه خیز کشور را از طریق سفیران و تحقیقات شناسایی کنیم و برای حل مشکلات راه حل پیدا کنیم  .

۷- نیازبه برگزاری همایش و سمینار داریم تا فعالیت های پویش را گسترش بدهیم .

۸- نیاز به توسعه تیم و کارگروه باور داریم تا بتوانیم بیشتر و موثرتر روی ذهن رانندگان اثر بگذاریم تا سبک رانندگی شان را تغییر بدهند . همه می دانیم که تغییر کردن کار بسیار سختی است 

۹- در نظر داریم به مرور زمان کلیه مدیران کل آموزش و پرورش ، روسای دانشگاه های کشور جامعه معلمین دانشجویان فرهیختگان و شهرداران و اعضای شورای شهر نمایندگان مجلس فرمانداران و استانداران و ..... را به عضویت پویش داریم و به هر یک از این عزیزان یک کد سفیر بدهیم و یک برچسب برای نصب روی شیشه ماشین .

لذا از همه هم میهنان عزیز در هر کجای دنیا که هستند تقاضا دارم علاوه بر سفیر پویش شدن
(ارسال کلمه سفیر به ۰۹۳۰۳۱۷۰۹۶۰ دبیرخانه پویش رانندگی ایمن ) این پویش را مورد حمایت قرار دهند چرا که توزیع و نصب ۵.۰۰۰.۰۰۰ برچسب توسط ۱۰۰.۰۰۰ سفیر و مدیریت و اجرای چنین کار عظیمی به شدت نیازمند حمایت و توجه هم میهنان نیک اندیش و بزرگوارمان دارد .
تا امروز ۴ بهمن  ۱۴۰۰ تعداد کد های سفیر صادر شده در ایران به عدد ۲۰۰۰ رسیده است و تا رسیدن به کد ۱۰۰.۰۰۰ سفیر راه سخت و پر فراز و نشیبی را داریم. و برچسب های نصب شده روی شیشه خودرو ها به عدد ۱۲.۰۰۰ رسیده است و تا رسیدن به کد برچسب ۵.۰۰۰.۰۰۰ خیلی فاصله داریم . 
تا امروز هنرمندان زیادی از قبیل محمد حسن معجونی ،دکتر محمد صادقی ، سید جواد هاشمی ،ساناز سماواتی ،محمد حسن اسدی ، و … حتی از چهره های سیاسی کشور معاون وزارت کشور و یکی از مدیران وزارت صمت نیز به پویش پیوستند. 
همچنین سه نفر از مدیران کل آموزش و پرورش کشور و چند ین نفر از شهرداران کشور نیز به این پویش پیوستند .  
 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند