hero2

حمایت از پادکست راوکده

حمایت از پادکست راوکده
ساخته شده در 1402/7/30
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

داستان ما

من محمدعلی نامه ای، ایده پرداز و راوی پادکست فارسی راوکده هستم. احتمالا اگه الان اینجا هستین، یا ما رو میشناسین یا اسم پادکست راوکده به گوشتون خورده. ولی خب من اینجا می‌خوام دوباره پادکست راوکده رو بهتون معرفی کنم. “راوکده پادکستیه که تو هر قسمت از اون تلاش می‌کنیم بعدهای جدیدی از اتفاقات جذاب و تاثیرگذار در جهان رو برای شما روایت کنیم.” در عین اینکه تو هر اپیزود یه واقعه تاریخی رو روایت میکنیم؛ تو هر فصل هم یه محوریت کلی برای اپیزود های اون فصل در نظر گرفتیم. فصل سوم ما چند وقتیه شروع شده و از اونجایی که در مورد ایران هستش، بازخودهای به شدت خوبی گرفتیم.

 

راستی ما رو میتونید از تمامی نرم افزار های پادگیر مثل اپل پادکست، گوگل پادکست، کست باکس، اسپاتی فای، آمازون موزیک، پادبین، کتابخوان فیدیبو، تهران پادکست و غیره شنونده باشین.

 

چرا حمایت از «پادکست راوکده»؟

همونطور که می‌دونید تیم ما داره با علاقه و به رایگان اپیزودها رو در اختیار شما قرار میده. اما تولید و نگهداری پادکست هزینه های بالایی داره. و بخشی از درآمد ما از طریق تولید همین محتوا تامین میشه. هدف ما هم، ارائه ی محتوای رایگان برای دسترسی راحت تر در سطح عموم افراد جامعه ست. حمایت شما از پادکست راوکده برای ما بسیار با ارزشه و در ادامه‌ی این مسیر برای ما نقش مهمی داره، چون علاوه بر بعد مادی و تامین بخشی از درآمد ما، نشون میده این محتوا برای شما ارزشمنده و شما مثل عضوی از خانواده‌ی راوکده همراه ما هستین. برای همین ما این بستر براتون فراهم کردیم تا هر مبلغی که تمایل داشتید، چه ریالی و چه ارزی از ما حمایت مالی کنید.🤍
 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

350,000 تومان - قدردانی برای حمایت

در صورت حمایت 350 هزار تومانی (یا 25 یورو)، یک ماگ اختصاصی راوکده از ما هدیه بگیرید.


تعداد بی نهایت
550,000 تومان - قدردانی برای حمایت

در صورت حمایت 550 هزار تومانی (یا 40 یورو) و بیشتر، یک تیشرت آستین بلند (سایز L و XL) اختصاصی راوکده از ما هدیه بگیرید (در دو طرح مختلف).


تعداد بی نهایت