شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

  من رضا جعفری هستم، متولد ۱۳ مهر ۶۷

  آواز خوندن رو از وقتی خیلی کوچیک بودم و نوازندگی رو از ۱۵ سالگی با ساز گیتار باس شروع کردم، بعد از اون نواختن گیتار کلاسیک و هارمونیکا اضافه شد. ترومپت و ساکسوفون رو تو خدمت یاد گرفتم و بعدها هم پیانو وارد بازی شد، هر کدوم با‌ یه داستانی‌!

  در حال حاضر مشغول نوشتن پایان نامهٔ ارشدم در حوزهٔ مطالعات موسیقی پاپ هستم ( موسیقی‌شناسی دانشگاه هنر تهران )  .

  از سال ۹۰ با تدریس موسیقی و چند سالی هم هست که با اجراهای مستقل زندگیمو می‌گذرونم. تا این که کرونا مجبورم کرد ایدهٔ کنسرت آنلاین به ذهنم برسه و از طریق‌لایو اینستاگرام عملیش کنم. اونجا فهمیدم مخاطب‌هایی دارم که واقعا به هنر ارزش می‌دن، دمشون گرم !

  چرا من در حامی باش هستم؟

  من چیزی که زندگی می‌کنم رو می‌نویسم و چیزی که می‌خونم رو زندگی می‌کنم.

  بیش از ۴ ساله که تو صفحهٔ اینستاگرامم تولید محتوا می‌کنم و موزیک‌هامو اونجا به اشتراک می‌ذارم. از اونجایی که هنوز موفق نشدم قراردادی امضا کنم که باب میل باشه و خب درآمدی هم از انتشار موزیکم و تو این دوران قرنطینه از اجراهام کسب نمی‌شه، تصمیم گرفتم این محتوا رو با کمک شما زنده نگه دارم و از بخش اعظم این درآمد تجهیزات تصویر و نور مورد نیازم برای کنسرت‌های آنلاین و ویدئوهای بعدی رو تهیه کنم. گرچه فایدهٔ اصلی هنر مستقل اینه که می‌تونی خودت باشی، چیزی که واقعا تو دلت هست رو بنویسی، بخونی و اجرا کنی...پس بذار تا جای ممکن ازش لذت ببریم !

درحال بارگذاری صفحه...