ریتما

درباره من:

 • ریتما چیست؟

  ریتما ، پلتفرم آنلاین پخش موزیک است . ابتدا ریتما در اوایل سال 1399 با هدف ارائه بهترین موزیک های ایرانی به مخاطبان به طور رایگان احداث شد . اما به دلایلی نظیر نارضایتی برخی صاحب اثران ، فرایند اخذ مجوز و… تصمیم بر آن شد که در همان ابتدا این وبسایت بسته شود . اما اکنون هدف ریتما تغییر کرده .

  درحال حاضر ریتما پلتفرمی جهت پخش و دریافت موسیقی متن بهترین فیلم های سینماست . با اینکار علاوه بر ارتقا سلیقه موسیقی مخاطبان گرامی ، به معرفی آثار خوب نیز پرداخته میشود و به نوعی با یک تیر دو نشان زده میشود.

  قابل ذکر است که ریتما در حال حاضر به صورت جدی و متداوم فعالیت نمیکند که دلیل آن تیم محدود و موارد مالی است. اما سعی میشود تا جای ممکن این فعالیت ها ادامه یابد و فایل ها همچنان دردسترس باشند.


  چرا دونیت؟

  مشخص است که حمایت مالی امریست کاملا انتخابی و غیر اجباری . همانطور که میدانید هزینه سرور و نگهداری از فایل کم نیست . قطعا که ما بی چشم داشت و صرفا از سر لذت و علاقه ریتما را بوجود آوردیم اما حمایت شما از ریتما ، کمکی بسیار مهم در جهت ادامه یافتن این پلتفرم است. مبلغ حمایت هیچ اهمیتی ندارد مهم عشقیست که در پس این حمایت موج میزند❤😊

درحال بارگذاری صفحه...