hero2

رویای زمین

رویای زمین
ساخته شده در 1400/4/29
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

سلام فائزه کثیر هستم.  کارشناس ارشد جامعه شناسی، پژوهشگر فرهنگی و مربی مراقبه موزون.

تو سالهای مطالعه، درون‌نگری و ماجراجویی درونی و بیرونی فهمیدم راه خوشبختی انسانها، صلح و اصلاح ساختاری در کل زمین مادر است. راهی دور نیست و برای اون می شه از خود، از فرد فرد آدمها شروع کرد. چون ما جدا نیستیم. ما در سطح آگاهی ما همه به هم وصل هستیم.

همینطور بر اساس سالها پژوهش متوجه شدم، بسیاری از دردهای رنج‌آور انسانهای زیباروح، از محترم شمرده نشدن جنسیت آنهاست. بنابراین بر آگاهی‌رسانی جنسیتی و تعادل انرژی مردانه و زنانه متمرکزم.

روش من تحلیل و محتواسازی و همینطور تدریس مراقبه موزون است تا در رهایی ذهن، امکان رشد و دیدن چشم اندازهایی عالی به وجود بیاد.
الان دو سال هست دوره برگزار می کنم: دوره های آنلاین و حضوری مراقبه، متعادلسازی چاکراها، همدلی زنان.

چرا من در حامی باش هستم؟

انتخاب من کارمندی نبود. پیام من آزادی و صلح و عشق است. من در پی رویای فردی و جمعی قدم برداشتم و از تجارب مختلفم استفاده کردم. اما نیاز به حمایت مالی دارم.
کار من بیشتر از جنبه تجاری، جنبه انسانی داره و اگر حمایت مالی و فکری دریافت کنم بدون دغدغه با حفظ کیفیت و در صداقت می تونم اهدافم رو پیش ببرم.

علاوه بر حمایت مالی، نیاز به مشاوره دوستان در زمینه مدیریت صفحه اینستاگرام دارم. از هر دوستی هم که به نظرش کار من می تونه مفید باشه می خوام اون رو معرفی و تبلیغ کنه.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند