hero2

پادکست روزن

پادکست روزن
ساخته شده در 1399/2/26
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چرا اینجام؟

سلام. من هدیه میری‌مقدم هستم و پادکست روزن را می‌سازم. پادکستی که اولین قسمت آن در اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد.


چرا به فکر ساختن همچین پادکستی افتادم؟

دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم پر از نابرابری‌هاست. پر از تبعیض، خشونت و کلیشه‌های جنسیتی. اما من اعتقاد دارم که ذات بشر را با تغییر گره زده‌اند. باور دارم که آگاهی مهم‌ترین ابزار انسان برای ادامه‌ی زندگی است. روزن را با هدف ایجاد آگاهی شروع کردم، آگاهی از ناگفته‌های پنهان زندگی یک زن در جامعه‌ی امروز، صحبت‌ از چالش‌ها و دردهایی که مرور زمان، آن‌ها را تبدیل به عادت کرده‌است. به امید اینکه روزنی ایجاد کنم، نوری بتابانم به ندانستن‌ها و راه را برای تغییر باز کنم. 


چرا من در حامی باش هستم؟

پادکست روزن رایگان است و رایگان باقی می‌ماند. 

برای انتشار هر قسمت روزن، وقت و انرژی بسیاری صرف شده. انتخاب موضوع، جستجو در مقالات و منابع معتبر، خواندن کتاب‌های مرتبط، نوشتن متن، ویرایش، ضبط و در نهایت ادیت فایل صوتی. جدای از هزینه‌ی زمانی، ساخت پادکست هزینه‌های مالی متعدد دیگری هم دارد. از تهیه تجهیزات صوتی مناسب گرفته تا طراحی لوگو، بنر یا خرید کتاب‌های مرتبطی که من به دلیل نوع موضوع و گرفتار نشدن در تیغ سانسور همه‌شان را به زبان اصلی تهیه می‌کنم. تنها هزینه‌ی میزبان پادکست روزن، چیزی حدود ۲۲۰ دلار استرالیاست. تا به امروز که بیش از یک سال از فعالیت این پادکست می‌گذرد، من تمامی این هزینه‌ها را با دل و جان متقبل شدم و هربار با پیام‌های پرمهر شما برای ادامه‌ی راه مصمم‌تر شده‌ام. 


حالا که وارد دومین سال ساخت روزن شده‌ام، این صفحه را ایجاد کردم تا اگر خواستید شما هم در ساخت این پادکست مشارکت کنید. کمک شما به روزن، بیش از هر چیز نشان‌دهنده‌ی حمایتتان از راهی‌است که باهم آن را شروع کردیم و انتهایش دنیایی برابر برای همه ماست. کم یا زیادش مهم نیست، مهم مشارکت شماست؛ شما با این کار به من دلگرمی می‌دهید تا با انگیزه و انرژی بیشتر فعالیت کنم و در این مسیر خودم را تنها نبینم. 


 در نهایت هم اگر روزن را گوش کردید و دوست داشتید، دمتون گرم به بقیه هم معرفی کنید. 

با احترام

هدیه میری‌مقدم

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند