hero2

سلامت ناشنوا

سلامت ناشنوا
ساخته شده در 1401/3/01
20
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/3
% 18

کمک مالی به ده نفر از افراد ناشنوا برای شروع/ادامه جلسات روانشناسی

همه ما میدونیم که جلسات روانشناسی چقدر هزینه بر هست، ناشنوایان علاوه بر اون هزینه باید هزینه مترجم رو هم پرداخت کنند. از آنجایی که فرصت های شغلی و درآمدی ناشنوایان برابر با بقیه‌ی جامعه هست، ما داشتن صندوق برای کمک مالی به افراد ناشنوا رو ضروری میدونیم تا با خیال راحت تر از خدمات روانشناسی استفاده کنند. در تلاش هستیم تا هزینه‌ی ترجمه را از دوش ناشنوا برداریم، و تصمیم گرفتیم از کمک جمعی شما استفاده کنیم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من مهسا تهذیبی هستم. کم‌شنوا و فرزند خانواده‌ی ناشنوا(کُدا). 

ارشد اپیدمیولوژی از دانشگاه دارم و موضوع پایان نامه‌ام ارزیابی سواد سلامت و موانع و فرصت های ارتقا سواد سلامت ناشنوایان بود. از اونجا ایده‌ی سلامت ناشنوا رو اجرایی کردم. جایی که مطالب مربوط به حوزه‌ی سلامت (روان، جنسی و جسمی) به زبان اشاره هست و کارگاه های تخصصی تر براساس نیاز ناشنوایان برگزار میشه. همچنین جلسات تراپی با حضور مترجم دسترس پذیر میشه برای افراد ناشنوا. 

تو پیج شخصیم هم در مورد افراد ناشنوا و حقوقشون صحبت میکنم. 
 

چرا من در حامی باش هستم؟

برای ادامه‌ی کار در سلامت ناشنوا و گسترش فعالیت‌هامون نیاز به حمایت مالی داریم. برای اینکه ناشنوایان بتونن جلسات روانشناسی رو ادامه بدهند، نیاز به حمایت مالی داریم. برای اینکه کلاسهای بیشتری برای ناشنوایان برگزار کنیم، نیاز به حمایت مالی داریم. برای داشتن نیروی ناشنوا جهت اشتغال در سلامت ناشنوا نیاز به حمایت مالی داریم. چه جایی بهتر از اینجا؟ که همه اینجا هستیم تا خرد خرد تغییرات بزرگی رو به وجود بیاریم. دلگرمم به حامی باشان. راستی میزان مبلغی که کمک میکنید میتونه از هزارتومان باشه، اصلا اشکالی نداره، مهم اینه که شما یه قدم برای برابری و دسترس پذیری برمیدارین. شما بخشی از سلامت ناشنوا برای همه ناشنوایان میشید. 

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

20 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

5,000,000 تومان - ارسال متن اختصاصی تشکر برای حامی

از حمایت ویژه‌ی شما ممنونیم


تعداد بی نهایت