hero2

پادکست سا SA Podcast I

پادکست سا SA Podcast I
ساخته شده در 1401/3/19
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر


سا موضوعات روزمره و تکراری اما مهمی که اغلب بدلیل روزمرگی کمتر مورد توجه قرار میگیرد را از نگاهی جدید و متفاوت بازگو میکند.


سا به یک کتاب اکتفا نمیکند و با توجه به موضوع بحث، کتب و منابع مختلف را مورد بررسی قرار داده و نگاه متفاوت به آن موضوع را از سلایق و اندیشه های مختلف بررسی میکند.

سا هیچگونه اصرار به درستی نگاه های متفاوت جهت تایید و بکارگیری مطالب از سوی شنونده و مخاطب ندارد و عقیده دارد هر موضوعی میتواند از سمت هر شنونده ای رد یا قبول شود و در نگاهی جذاب تر، سا از هرگونه برداشت شخصی و متفاوت از سمت مخاطب استقبال میکند..


همچنین در نگاهی به نماد پادکست نیز میتوان به این موضوع اشاره داشت که در تمامی شیوه های نگارش کلمه سا با هر فونت و ارایشی تنها این خط مشترک را میتوان یافت، سا نیز در ساده ترین حالت به ریشه ای ترین موضوعات انسان امروز نگاهی متفاوت میکند.

نماد پادکست نیز مانند نگاه سا به موضوعات در مقابل برداشت مخاطب میتواند معانی و الکوهای متفاوتی داشته باشد، چه مخاطب این حرکت خط را پرنده ببیند یا عقربه های ساعت یا هر آنچه در ذهن دارد.


پ.ن: 

[سا] در زبان ژاپنی به معنای تفاوت یا تغییر و دارای کانجی مختص خود میباشد.

این تفاوت و تغییر در نگاه ما به مسائل مشترک، مهم و روزمره میتواند از مهمترین دلایل وجود این کانجی* در نامگذاری پادکست باشد.


کانجی حرفی تصویری یا واژه‌نگار است. کانجی‌ها در زبان ژاپنی می‌توانند به چند صورت خوانده و تلفظ شوند. معنای لفظی واژه کانجی در زبان ژاپنی نویسه‌های قوم هان است. در زبان چینی نیز کانجی به همین معنا به کار برده شده و به همین صورت نوشته می‌شود اما واژه کانجی در زبان چینی به صورت هانتسو تلفظ می‌شود.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند