hero2

ماهنامه سرند

ماهنامه سرند
ساخته شده در 1399/12/29
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

اهداف جذب سرمایه

برنامه کوتاه مدت: توسعه تیم و ارتقای محتوای نشریه


برنامه بلندمدت:

ارائه نسخه کاغذی (مشخصا استفاده از کاغذ سنگ جهت صیانت از محیط زیست)

طراحی اپلیکیشن ماهنامه

تهیه دفتر برای ماهنامه

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ماهنامه سرند به مدیرمسئولی و سردبیر سپهر ساغری، نشریه ای است مستقل که بدون وابستگی سیاسی یا اقتصادی به نهادهای دولتی یا شبه دولتی و با هزینه شخصی اداره می شود. سرند از آبان ۹۴ با رویکرد نقد خویشتن به طور منظم آخرین روز هر ماه منتشر می شود و به تحلیل مسائل جامعه ایران می پردازد. گرچه محدودیت های قانونی و عرفی حاکم بر کشور بر هیچ یک از شهروندان ایران زمین پوشیده نیست با این حال تلاش می کنیم حقیقت را به مسلخ مصلحت نبریم. به هر روی اهداف و رویه ما در سرند مبرا از نقد و بازنگری نیستند از این رو چنانچه فعالیت ماهنامه را شایسته توجه ارزیابی می کنید می توانید از طریق ارائه انتقاد و پیشنهاد، بازنشر ماهنامه، مشارکت در تولید محتوا و یا حمایت مالی به توسعه آن یاری رسانید. 

 سرند رایگان است و رایگان خواهد ماند.

          


چرا من در حامی باش هستم؟

حمایت از فعالیت های مستقل چون ماهنامه سرند به تکثر و چندصدایی در جامعه ایران و نهایتا توسعه و تعمیق دموکراسی کمک خواهد کرد. از این رو پشتیبانی شما همراهان گرامی چه در قالب حمایت ریالی (جهت توسعه زیرساخت ها و بازاریابی) و چه در قالب حمایت های غیرریالی (جهت تولید و بهبود محتوا، بازنشر و انعکاس ماهنامه) می تواند گامی موثر و عینی در جهت دستیابی به اهدافی باشد که پدران و مادران ما از مشروطه در جستجوی آن بودند.من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

5,000,000 تومان - سرمایه گذاری و تخصیص سهام

برای حمایت های بیش از 5 میلیون تومان امکات تخصیص سهام در نظر گرفته شده است.


تعداد بی نهایت
1,000 تومان - همکاری / تهاتر

حامیانی که تمایل به تهاتر داشته باشند می توانند در ازای ارائه هرگونه حمایتی اعم از ریالی یا غیرریالی، از خدماتی چون طراحی سایت و مشاوره کارآفرینی به صورت رایگان بهره مند شوند. 


جهت کسب اطلاعات بیشتر و همفکری در این خصوص با ما در تماس باشید


تعداد بی نهایت