hero2

سبقت آزاد

سبقت آزاد
ساخته شده در 1401/7/05
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

قصد داریم با حمایت‌های مالی شما همچنان صادقانه ویدیو تست خودرو تولید کنیم

قصد داریم با حمایت‌های مالی شما، بدون وابستگی به تبلیغات خودروسازان در تمامی شبکه های اجتماعی سبقت آزاد را پویا نگه داریم و ویدیوهای بیشتر و با کیفیت تری برای شمایی که همراه ما هستید تولید کنیم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سبقت آزاد در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۳ توسط پدرام جعفرزاده، شهاب الدین مفیدی و آرش خیرابی تاسیس و شروع به فعالیت نمود. از آن تاریخ تا به امروز رسالت سبقت آزاد بر پایه راستی و ارائه محتوای کاملا کاربردی برای تولید فیلم‌های تست رانندگی و بررسی خودرویی بنیان گذاشته شده است و تلاش شده است تا با تلفیقی از زبان عامیانه و کارشناسانه در هر یک از فیلم‌ها، به تمامی سوالات مخاطبینی که امکان سواری، رانندگی و ملاقات از نزدیک با خودروی مورد نظر خود را ندارند و ذهن ایشان را برای انتخاب و خرید خودرو مشغول کرده است، پاسخی شفاف و کارشناسانه و ملموس داده شود.
 ‏


 

چرا من در حامی باش هستم؟

ما با تولید فیلم‌های تست و بررسی خودرو و مقالات خودرویی قصد بر نقد و بررسی ماشین‌های ایرانی و واراداتی موجود در بازار ایران و جهان و نیز مقایسه خودروها دارد. تا علاقه‌مندان به خرید خودرو و ماشین بازها بتوانند با آگاهی از فناوری های خودرو، قیمت و اخبار خودرو، مشخصات و اطلاعات فنی ماشین‌ها شایسته ترین انتخاب را در خرید بهترین خودرو ایرانی و خارجی، وسایل نقلیه و تجهیزات جانبی و آپشن داشته باشند. عنایت بفرمایید سبقت آزاد به هیچ گروه، سازمان و یا ارگانی وابستگی ندارد و صرفا جمعی از کارشناسان و علاقه مندان به خودرو این پایگاه خبری را اداره می کنند. بنابراین کمک مالی شما همراهان گرامی سبقت آزاد ما را برای تولید ویدیوهای بیشتر و  با کیفیت تر و زنده نگه داشتن فعالیت سبقت آزاد در تمامی شبکه های اجتماعی یاری خواهد کرد.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

500,000 تومان - مشاوره رایگان و دیدن اختصاصی ویدیو در یوتوب

لینک ویدیوهای منتشر شده زودتر از سایر مخاطبین برای شما ارسال خواهد شد. و یک مشاوره در انتخاب خودرو جهت خرید خودرو به صورت رایگان نیز به شما داده خواهد شد.


تعداد بی نهایت