hero2

پادکست سکه

پادکست سکه
ساخته شده در 1400/12/13
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما تیمی از بچه ‎های دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران سازنده پادکست سکه هستیم. هدف ما در پادکست سکه اینه که بتونیم دانش اقتصادی خودمون و شما را افزایش بدیم و مسائل مهم اقتصادی را از زوایای متفاوت بررسی کنیم. در سکه هر بار یک موضوع اقتصادی را انتخاب می‎کنیم و با یک کارشناس خبره در اون حوزه گفتگو می‎کنیم.

چرا من در حامی باش هستم؟

پادکست سکه یک کار تیمی است. ما در سکه برای آماده‎ سازی هر قسمت تلاش‎های زیادی انجام می‌دهیم. از تیم تولید محتوا که وظیفه آماده‎سازی محتوای هر قسمت را دارد تا اجرای برنامه، تدوین و تنظیم و آماده کردن لوگو، پوستر، و اکولایزر  هر قسمت که زمان زیادی را از افراد تیم سکه می‎گیرد.

هزینه‎های پادکست سکه شامل، هزینه اشتراک سرویس میزبان پادکست،هزینه استودیو، لوازم ضبط، تولید، زمان و انرزی صرف شده برای ساخت هر قسمت است.

سکه نیازمند حمایت‎های شماست که بتونه بدون وقفه، با کیفیت بالاتر، با انگیزه و دلگرمی بیشتر به فعالیت خودش ادامه بده. امید داریم با حمایت‎های شما بتونیم گفتگو‎هایی با قالب‌های جدید و همچنین محصولات متنوع ‎تر  و بهتری تولید کنیم.

این حمایت‎ ها کاملا اختیاری است و تا همینجا که این مطلب را خونید از شما متشکریم. سکه با عشق علاقه به فعالیت‎ های خودش ادامه خواهد داد و از شما سپاسگزاریم که ما را برای چنین تلاشی تشویق و ترغیبب می‎کنید.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند