hero2

پادکست استارت کست

پادکست استارت کست
ساخته شده در 1400/9/02
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من محمد هستم و صدای من رو در پادکست استارت‌کست می‌شنوید. در این پادکست داستان‌های واقعی روایت می‌کنم از موفقیت و شکست بزرگترین شرکت‌های دنیا و عموما سراغ شرکت‌های آشنا میرم، شرکت‌ها و افرادی که در طول روز از محصولاتشون استفاده می‌کنیم اما داستان شکل‌گیری اون‌ها رو نمی‌دونیم. من در تلاشم تا این داستان‌ها رو روایت کنم تا بدونیم تمام این محصولات جهانی و مطرح، چه مسیر سختی رو طی کردن تا به موفقیت رسیدن یا چرا شکست خوردن. 


چرا من در حامی باش هستم؟

استارت‌کست مثل تمام پادکست‌های فارسی رایگان هست و تا انتها رایگان خواهد بود. اما از طرفی برای تولید کننده هزینه‌های به همراه داره. در حال حاضر با افتخار تمام این هزینه‌ها رو خودم به عهده گرفتم و این روند هم ادامه خواهد داشت، اما اگه علاقه دارید در تولید این پادکست سهیم باشید می‌تونید در این صفحه هر مبلغی که دوسدارید رو پرداخت کنید.

مبالغی که اینجا پرداخت می‌کنید بخشی از هزینه تولید استارت‌کست رو تامین می‌کنه. به این ترتیب شما حامی مالی این پادکست هستید. حمایت مالی شما صرف هزینه‌های تولید از جمله استدیو یا حتی خرید تجهیزات تخصصی و خوب برای ضبط اپیزودهای بعدی خواهد شد. از طرفی به من، که راوی و تولید کننده این پادکست هستم، این قوت قلب رو میده که دوستانی دارم که از این محتوا و داستان‌هایی که روایت می‌کنم لذت می‌برن و در این مسیر همراه من هستن.

اگه حمایت کردید، حتما یک یادداشت کوتاه برای من بنویسید. برای من ارزشمنده، می‌خونم و انرژی می‌گیرم.
من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند