hero2

سیناپس آنلاین

سیناپس آنلاین
ساخته شده در 1401/4/06
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

درباره آموزش آنلاین فیلمنامه‌نویسی

سلام خدمت همه سینما دوستان و فیلمنامه‌نویسان عزیز

از زمان فراگیری صنعت سینما در جهان، فیلمنامه در کنار بقیه اجزای یک فیلم، اهمیّت فراوان پیدا کرد و در کنار اهمیت پیدا کردن فیلمنامه، صنعت سینما نیاز به فیلمنامه‌نویسان خبره پیدا کرد؛ فیلمنامه‌نویسانی با قلم خود دنیای فیلم را قبل از به تصویر کشیده شدن، در ذهن خود خلق کنند.

 

طبیعاٌ برای تربیت فیلمنامه‌نویس، نیاز به آموزش‌های تخصصی در این مبحث داریم. آموزشگاه‌های فیلمنامه‌نویسی سال‌هاست که نقش اساسی در تربیت فیلمنامه‌نویسان ایفا کرده و می‌کنند ولی موارد مانند شیوع بیماری‌های همه‌گیر مانند کرونا، هزینه‌ زیاد کلاس‌های تخصصی فیلمنامه‌نویسی و کمبود وقت فیلمنامه‌نویسان و مواردی دیگر، نشان داد در کنار کلاس‌ها و کتاب‌ها نیاز به آموزش از جنس دیگر داریم.

 نفوذ اینترنت در جامعه، این فرصت را به وجود آورد که آموزش فیلمنامه‌نویسی در فضای اینترنت قرار گیرد و در طول دو سال اخیر در زبان فارسی نیز، آموزش‌های تخصصی بسیاری در ده‌ها وبسایت و پیج اینستگرام قرار گرفته است.

 

سیناپس آنلاین

"سیناپس آنلاین" با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی فیلمنامه‌نویسی از بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز به کار کرد. در طی این مدت چندین کارگاه آنلاین و حضوری برگزار و مطالب زیادی درباره دنیای فیلمنامه‌نویسی به مخاطبین مشتاق فارسی زبان ارائه و با استقبال بی‌نظیری مواجه شد. بنیان‌گذار و مدیر سیناپس آنلاین، جناب آقای محمد گذرآبادی می‌باشد؛ ایشان با بیش از ۲۵ کتاب ترجمه شده در زمینه سینما یکی از افراد پیشرو در این زمینه است.

 

چرا از سیناپس آنلاین حمایت کنم؟

تلاش گروه سیناپس آنلاین، ارائه بهترین محتواها در زمینه فیلمنامه‌نویسی با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای آموزشی می‌باشد. طبیعتاْ ارائه این آموزش‌ها هزینه‌های سرسام‌آوری دارد و سیناپس آنلاین یک کسب و کار مستقل می‌باشد که برای ادامه این روند به کمک‌های خساوت‌مندانه شما عزیزان نیاز دارد.

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند