hero2

پایگاه آموزشی تفکیک آپارتمان

پایگاه آموزشی تفکیک آپارتمان
ساخته شده در 1400/8/30
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

پایگاه آموزشی تفکیک آپارتمان

به دلیل فقدان منابع مستند در بخش تهیه نقشه‌های تفکیک آپارتمان، تصمیم گرفتم یک پایگاه اطلاعاتی موثق از منابع و مستندات و قوانین و مقررات و بخشنامه‌های ملاک عمل در حوزه تهیه نقشه‌های تفکیک آپارتمان را ایجاد کنم و به مرور محتوای آموزشی و مسائل فنی و حقوقی و رفع مشکلات نرم‌افزارهای ثبتی و اشتراک تجربیات خود را نیز بدان اضافه کردم.


دسترسی به این پایگاه به صورت طبقه‌بندی شده در بستر نرم‌افزار تلگرام ایجاد و به صورت کاملاً رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفت، گرچه مخاطبان اصلی مهندسان نقشه‌بردار محترم عضو سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان هستند ولیکن مورد استقبال و توجه و بهره‌برداری کارشناسان رسمی و حقوقدان و سازندگان و فعالان بخش صنعت ساخت و ساز و عموم شهروندان عزیز متقاضی اسناد تک برگ آپارتمان و رفع مشکلات آپارتمان‌ها نیز قرار گرفت و بازخوردهای خوب شما مخاطبان گرامی باعث دلگرمی من بوده و هست.
هرگاه این اطلاعات گرهی از مشکلات مهندسان فعال در این حوزه و مردم را باز می‌کند، من به پاداش معنوی هدفم می‌رسم.  


این پایگاه آموزشی ماحصل بیش از ده سال فعالیت مستقل من بدون هیچ حمایت و چشم‌داشتی شکل گرفته و تنها وابسته به مخاطبان بوده ولیکن ادامه فعالیت و به‌روز رسانی آن نیازمند صرف وقت و مستلزم هزینه می‌باشد و به کمک شما نیازمندم.
شما می‌توانید با کمک‌های خود من را یاری رسانید.

کمک‌های شما چگونه خرج می‌شود؟

با توجه به تغییرات رویه‌های جاری در سازمان نظام مهندسی ساختمان، شهرداری‌ها و سازمان ثبت اسناد و املاک و بر مبنای قوانین، مقررات، دستورالعمل‌ها، ضوابط و بخشنامه‌های جدید ضروری است که این پایگاه داده به روز رسانی شود و عمده حمایت شما صرف این اقدام و ایجاد انگیزه‌ای برای توسعه آموزش‌های آتی در سایر حوزه‌ها از جمله آموزش شرح خدمات رشته نقشه‌برداری در حوزه طراحی، نظارت و اجرا و همچنین سایر طرح‌های برون‌سپاری تهیه نقشه از جمله اجرای تبصره ۳ ماده ۹ آئین‌نامه اجرایی قانون جامع حدنگار (تهیه نقشه‌های مربوط به درخواست ثبت، افراز، تجمیع، اصلاح و تعیین باقیمانده و تهیه نقشه عرصه املاک با استانداردهای کاداستر و سامانه شمیم و ...) خواهد شد.


این منابع مالی صرف جذب اساتید در این حوزه‌ها و انتشار مطالب آموزشی ارزشمند خواهد شد.
سخن پایانی

خلاصه اینکه رفیقای عزیز، آشنایی و دوستی با شما و پیشنهادها، حمایت‌ها و البته انتقادهاتون همیشه مشوق اصلی من طی ۱۰ سال گذشته بوده. اگر وقت و زمانی که برای آموزش و رفع مشکلات شما گذاشتم حتی یک نفر رو شاد کرده باشه، من می‌دونم کارم رو درست انجام دادم و هدفم می‌شه ناامید نکردن اون یک نفر.

از اینجا به بعد مثل از اینجا به قبل دوستتون دارم و می‌خوام بدونید که انگیزه‌ی اصلی من بودن شماست. پس تا شما باشید، منم هستم و سعی می‌کنم مثل همیشه و در حد توانم در همین راه با شما باشم.

با سپاس از همراهان همیشگی کانال آموزش تفکیک آپارتمان

ارادتمند مهرداد رفیعی

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند