hero2

titaygame

titaygame
ساخته شده در 1400/1/15
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

خرید سیستم گیمینگ

با حمایت های انجام گرفته توسط شما من میتوانم به هدفم آن هم خرید سیستم گیمینگ نزدیک تر شوم و بتوانم استریم عالی، با کیفیت و سخت افزاری بیشتر به شما نشان دهم. حمایت شما صرف خرید سیستم میشود تا استریم خوبی را به همراه داشته باشیم

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

سلام، اول توضیح بدم که من کی هستم و یه بیوگرافی ریز بگم. من امیرحسین رضائی هستم و نام کانالم تی تای گیم (TITAYGAME) خدمت شما هستم، 17 ساله، متولد 1383 و اهل تبریز هستم و الان هم داخل ایران زندگی میکنم. من الان یک دانش آموز هستم که الان در رشته کامپیوتر تحصیل میکنم و علاقه شدیدی به کامپیوتر ، گیم و استریم دارم ، کمی هم به ساختن ویدیو های خفن علاقه دارم ولی هدف اصلی من موفق شدن در حوضه ای استریمینگ است و از هیچ تلاشی بیم ندارم. من اولین استریمری که دیدم داخل آپارات بود و از آن موقع به استریم علاقه مند شودم که آن استریمری که مرا به این راه هدایت کرد امیرحسین امرللهی (rest_in_peace) بود و حالا بیش از یک سال است که استریم میبینم و هدفم از دیدن استریم دیگران این بود که نقطه مثبت آن استریم یا شخص را ببینم و برایم الگو باشد.

فکر کنم چه غیر مستقیم چه مستقیم نوع فعالیت خودم را به شما عزیزان گفته ام، من استریمر هر چند تازه کار هستم که علاقه شدیدی به این حوضه دارم و هیچ سربالایی یا سختی نمی تواند من را از انجام این کار منع کند و حتی یک یا دوماه اول استریم من نه وب کم داشتم و نه میک درست حسابی که البته الان هم وبکم و میکروفن خوبی درحد استریم ندارم ولی باز هم خرید این وبکم و میکروفن های ارزان را یک اجباری در کارم میدانستم تا بیننده تا حدودی از کیفیت و کمیت متوسطی مشاهده کند (ارزش تقریبی وبکم بنده 150 هزار تومن، و ارزش تقریبی میکروفن 50 هزار تومن میشود). من تقریبا چند ماهی هست که استریم میکنم و کم و کاستی های زیادی دارم که امیدوارم زود برطرف شود و استریم بدون نقصی داشته باشم. خلاصه فعالیتم من فعلا گیم و استریم هست و امیدوارم ساخت ویدیو به این اضافه شود تا به پیشرفت و تهیه وسایل استریم و بهبود کیفیت کمک زیادی بکند و همیشه هرجایی که باشم خدا را شکر میکنم و به فعالیت خودم ادامه میدهم. 

چرا من در حامی باش هستم؟

خوب دلیل اینکه من در حامی باش هستم این است که کمکی به پیشرفت استریم من باشد، اهداف من طبق متن هایی که نوشتم و از ته دلم بود هدف من پیشرفت و توسه استریم خودم و دنیای استریمینگ ایران است که هرچه در توانم باشد به شناخته شدن این حوضه میکنم و اول از همه این کار را از دوستان و اطرافیان شروع میکنم حمایت هایی که در حامی باش انجام می گیرد میتواند حداقل 10 برابر به پیشرفت من کمک کرده و از راه طولانی که در پیش دارم کمی از سبک شوم. حمایت هایی که شما انجام میدهید مستقیم صرف خرید تجهیزات استریم میباشد و تا به پیشرفت من و بهبود کیفیت استریم میشود تا بینندگان یا همان ویور ها یک استریم عالی را تماشا کنن و بدون لگ و افت فریم و ... باشد تا لذت چند برابری به ویوور ها بدهم. و اول با حمایت هایی که انجام میشود این حمایت ها را صرف خرید سیستم گیمینگ خوب یا متوسط بکنم درحدی که از اکثر بازی ها حداقل 60 FPS بگیرم تا از لحاظ سخت افزاری یک جهشی رو به جلو باشد، آنهایی که گیمر هستند یا شناخت خوبی نسبت به قیمت قطعات گیمینگ و استریمینگ دارند بهتر میدانند که خرید سیستم گیمینگ هزینه زیادی دارد و کار هر کسی نیست و شاید این یکی از دلایلی است که در حامی باش هستم. (من فعلا هدفم خرید سیستم گیمینگ خوب برای استریم و همزمان پلی دادن گیم است) من حتی سیستمی که با آن هم استریم میکنم و هم گیم یا همان بازی ویدیویی انجام میدهم در آخر رو خدمت شما عرض میکنم تا شما هم اطلاعات کافی داشته باشید.

مشخصات سیستم فعلی:

ram: 8gig DDR3

CPU: i5 3470

card graphic: AMD HD 5450 2gig

مادربورد: .......

power: green 400W تعویض شده

به گفته بعضی ها که این سیستم یک سیستم خوبی هست ولی درحقیقت اینطور نیست بلکه این سیستم اصلا برای گیم پلی دادن نیست همانطور که در بازی CSGO من در منوی این بازی 15 FPS میگیرم و نشان از ضعیف بودن این سیستم دارد.

باتشکر که وقت گذاشتید و تمام این متن هارو خوندید بنده به خواطر اینکه میخواستم همه ای اطلاعات خودم را در اختیار شما قرار دهم مجبور به نوشتن متن زیاد شدم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

1,000,000 تومان - گیفت رندوم بازی استیم

پاداش این است که یک بازی استیمی که شما ندارید به صورت رندوم گیفت شود،ارزش بازی قطعا بالایی 50 هزار تومن و تا یک میلیون تومن هست.

همیشه از حمایت های شما سپاس گذار خواهم بود


تعداد بی نهایت