hero2

فیلم کوتاه "طعمه"

فیلم کوتاه "طعمه"
ساخته شده در 1400/8/25
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

کیفیت بالاتر بصری

با حمایت هر چه بیشتر میتوانیم کیفیت تصویری و تجهیزاتی فیلم را بالا تر ببریم و از عوامل حرفه ای تری استفاده کنیم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من مهدی احمدیان متولد سال 1373 هستم. کارشناسی سینما دارم و فارق التحصیل رشته ی فیلمنامه‌نوسی زیر نظر اصغر فرهادی هستم. در تمام مدت فعالیت خود به این فکر بودم که چگونه می‌شود با استفاده از امکانات جدید و تکنولوژی، روایت های تصویری نوینی را خلق کرد و برای همین به سمت سینمای تجربی رفتم و چند فیلم ساختم. آخرین فیلم ساخته شده توانست در جشنواره های بین المللی از جمله جشنواره exground آلمان حضور پیدا کند. در ساخته جدید خود قصد دارم تلفیقی از سینمای عامه پسند و تجربی را به ثمر بنشانم و از بازیگران چهره و عوامل معروف سینما استفاده کنم.


چرا من در حامی باش هستم؟

قصد برای ساخت این پروژه فیلم این است تا بتوانیم با یک فیلم کوتاه، بازدهی یک فیلم بلند سینمایی را بگیریم. از این جهت هزینه بسیار کمتر از فیلم بلند سینمایی را می‌طلبد و کمی هم از هزینه فیلم بلند بیشتر می‌شود. با توجه به برنامه پخش بین الملل و رسانه‌ای کار که بر اساس تجربه به دست آمده، این پروژه می‌تواند بستر مناسبی برای حمایت مالی و شروع انقلابی در ژانری جدید باشد. 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

300,000 تومان - فیلم باز ها

دوستانی که بزرگواری کنند و حمایت داشته باشند، در اکران های خصوصی فیلم از آن ها دعوت میکنم. اگر دوره آموزشی در زمینه بازیگری یا رشته های سینمایی از سمت گروه برگزار شد، تخفیف هایی را در نظر میگیریم. در صورت درخواست هم فایل اصلی فیلمنامه را برایشان ارسال میکنم


تعداد بی نهایت