hero2

Top 10 Farsi Dari

Top 10 Farsi Dari
ساخته شده در 1399/5/17
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

ما تیمی از بچه ‎های ایرانی و افغانی در ترکیه هستیم سازنده ویدیو های کانل ده بهترین فارسی دری هستیم. هدف ما در ده بهترین فارسی دری اینه که بتونیم دانش و معلومات خودمون و شما را افزایش بدیم و شما را از همه چیز آگاه بسازیم خبر سینما شعر ادبیات سلامت سبک زندگی علم تکنولوژی همه چیز. در ده بهترین فارسی دری هر بار یک موضوع جدید را انتخاب می‎کنیم و با بالا آن موضوع ویدیو میسازیم .


چرا من در حامی باش هستم؟

ده بهترین فارسی دری یک کار تیمی است. ما در اینجا برای آماده‎ سازی هر قسمت تلاش‎های زیادی انجام می‌دهیم. از تیم تولید محتوا که وظیفه آماده‎سازی محتوای هر قسمت را دارد تا اجرای برنامه، تدوین و تنظیم و آماده کردن لوگو، پوستر، و اکولایزر  هر قسمت که زمان زیادی را از افراد تیم ده بهترین فارسی دری می‎گیرد.

هزینه‎های ده بهترین فارسی دری شامل، هزینه اشتراک سرویس میزبان ویدیو،هزینه استودیو، لوازم ضبط، تولید، زمان و انرزی صرف شده برای ساخت هر قسمت است.

ده بهترین فارسی دری نیازمند حمایت‎های شماست که بتونه بدون وقفه، با کیفیت بالاتر، با انگیزه و دلگرمی بیشتر به فعالیت خودش ادامه بده. امید داریم با حمایت‎های شما بتونیم ویدیو های با قالب‌های جدید و همچنین محصولات متنوع ‎تر  و بهتری تولید کنیم.

این حمایت‎ ها کاملا اختیاری است و تا همینجا که این مطلب را خونید از شما متشکریم. ده بهترین فارسی دری با عشق علاقه به فعالیت‎ های خودش ادامه خواهد داد و از شما سپاسگزاریم که ما را برای چنین تلاشی تشویق و ترغیبب می‎کنید.

.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند