hero2

Train to Test | ترین تو تست

Train to Test | ترین تو تست
ساخته شده در 1402/1/03
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من علی فلاحی هستم. چهار، پنج سال قبل، منابع فارسی خوب، خیلی کمتر از الان بود و چند موردی هم که پیدا کردم صرفا دوره Andrew Ng از سایت Coursera را به صورت نوت بوک و اسلایدهای فارسی آماده کرده بودن و به نوعی روخونی می کردن. نه شباهتی در نحوه و سطح علمی تدریس و … وجود داشت و نه خبری از معرفی منابعی که متن از اون ها ترجمه و تصاویر کپی پیست شده بودن؛ بود.
البته در چند سال اخیر هم خیلی از دوره های گران قیمت هوش مصنوعی و دیتاساینس به خصوص دیپ لرنینگ که مدرس هاشون با عناوین جذابی مثل «دانشمند داده» و «مهندسی یادگیری ماشین» و… خودشون رو معرفی می کنن از روی دوره Deep learning specialization ارایه شده توسط Andrew Ng در سایت Coursera ساخته شدن.

فراموش نکنید که سایت Coursera قابلیت دریافت کمک هزینه مالی یا Financial Aid داره و خیلی از مدرسین دوره های غیر رایگان، خودشون به صورت رایگان دوره های اصلی رو گذروندن.

در طی این چند سال، من هم دوره های رایگان و غیر رایگان متنوعی رو از Coursera، Kaggle و … گذروندم و به دلیل رشته دانشگاهیم، یعنی مهندسی نرم افزار، مطالعات و تجربیاتم رو درباره Machine Learning و Deep Learning بیشتر کردم.

اما همیشه این موضوع که برخی از افراد علاقه مند به مباحث هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و… به علت عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی نمی تونن از منابع اصلی استفاده کنن و گاهی اوقات مجبور می شن برای دوره های بی کیفیت، ناقص و صرفا ترجمه شده هزینه های زیادی رو پرداخت کنن، یک جور حس نارضایتی از وضعیت موجود رو برای من ایجاد می کرد.
این شد که در اسفند سال 1400 بالاخره تصمیمم رو گرفتم و ایده ای که قبلا به صورت نامنظم در سایت هایی مثل ویرگول، Medium، آپارات، Youtube و … بخش هایی از اون رو اجرا کرده بودم، در traintotest خیلی نزدیک تر به ساختاری که مدنظرم بود، اجرا کردم.


 

چرا من در حامی باش هستم؟

هدف از سایت traintotest در درجه اول، ارایه محتوای آموزشی با کیفیت قابل قبول در زمینه ماشین لرنینگ به صورت کاملا رایگان است.
شاید در آینده بخش هایی به سایت اضافه بشن که استفاده از اون ها نیازمند پرداخت هزینه باشه، اما مطمئنا در اون شرایط هم خیلی از موارد در نظر گرفته خواهد شد.

در حال حاضر یک سال از شروع این سایت گذشته و طبق همون صحبت اولیه هیچ بخشی هم غیر رایگان نبوده. 

صفحه «حامی باش» صرفا به عنوان یک راهکار برای عزیزانی هست که می خوان من رو در این مسیر، بیشتر یاری کنن. 

ممنونم از لطفتون

 

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند