درباره من:

 • وولک کیست و چه فعاليتی می کنه؟

  وولک دو ساله که شروع به کار کرده و همراه بچه هاست و سعی کرده آموزنده ترین و مفید ترین قصه ها رو برای بچه ها آماده و بصورت رایگان منتشر کنه، تمام هزینه های وولک تا الان توسط بنیانگذاران پرداخت شده و همیشه قصه ها و همه خدمات وولک بصورت رایگان در اختیار بچه ها بوده و خواهد بود. وولک با انتشار قصه کودکانه مفاهیم مهم و بنیادی رو به کودکان آموزش میده و اونها رو سرگرم میکنه. 


  چرا وولک اومده به حامی باش؟

  وولک تصمیم داره خدمات خودش به کودکان رو افزایش بده و بخش های جدید مثل قصه گویی لایو، کاردستی، نقاشی، شعر و لالایی، ،هنگ و ترانه کودکانه، بازی های و سرگرمی رو ایجاد کنه و توسعه بده که همه ینها نیاز به منابع مالی داره تا الان همه هزینه ها مانند حقوق، راه اندازی سایت و اپلیکیشن و .... توسط تیم 3 نفره راه اندازی وولک پرداخت شده و الان برای توسعه فعالیت ها نیازمند حمایت مخاطبین خودشه تا بتونه خدمات با کیفیت و متنوعی رو به کودکان ارائه کنه

  وولک با حمایت ها و همراهی های همیشگی مخاطبین خودش یعنی کودکان عزیز و مادر و پدرها به این نقطه رسیده و اطمینان داریم که با هم میتونیم وولک رو به جایی برسونیم که دلبندان شما بهترین محتواها رو برای بازی، سرگرمی و آموزش در وولک در دسترس داشته باشند.

  وولک رو در مسیر رسیدن به این هدف حمایت کنید

درحال بارگذاری صفحه...