hero2

پادکست پرچم سفید

پادکست پرچم سفید
ساخته شده در Invalid date
2
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 100

۱۰ لیتر بنزین برای ماشین جنگ جهانی دوم

ماشین پرونده جنگ جهانی دوم برای رسیدن به ایستگاه آخر، نیاز به سوخت دارد. کمک شما، سرعت ماشین را زیادتر می‌کند. دوست دارید ایستگاه‌های میانی را با سرعت بیشتری طی کنید؟

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من احسان طریقت هستم، سازنده پادکست پرچم سفید. پرچم سفید پادکستی است که در هر پرونده از آن به بررسی و روایت یکی از جنگ‌های تاریخ می‌پردازم با این هدف که اطلاع از سیاه‌ترین اتفاقی که در تاریخ بشریت افتاده به ما کمک کند تا از وقوع آن در آینده جلوگیری کنیم و از روندهای تکراری تاریخ درس بگیریم.

چرا من در حامی باش هستم؟

پروژه پادکست پرچم سفید پروژه‌اییه که به صورت تک نفره انجام میشه و طبیعتا موانعی برای انتشار سریعتر هر قسمت وجود داره. اضافه کردن افراد متخصص و متبحر به این پروژه می تونه کیفیت بالاتر و بهتری رو برای قسمت‌های آینده رقم بزنه و این امید رو داشته باشیم که پادکست پرچم سفید از یک پروژه تک نفره به یک پروژه تیمی تبدیل بشه و بتونیم بهتر از قبل برای شما محتوا تولید کنیم. حمایت شما می‌تونه خیلی کم یا خیلی زیاد باشه. اما چیزی که من رو در ادامه مسیر دلگرم می‌کنه حضور شما، شنیدن پادکست و معرفی اون به دوستانتون هست. حضور شما و حمایت‌های مادی و معنوی‌تون برای من فوق‌العاده ارزشمند و مهمه.

مرسی که پادکست رو گوش می‌دید و به دوستانتون معرفی می‌کنید.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

2 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

1,000 تومان - یک ورق بیشتر از کتاب تاریخ بخوانیم

کمک کنیم به تهیه منابع چاپی و دیداری بیشتر برای محتوایی غنی‌تر


تعداد بی نهایت
1,000 تومان - یک چای برای دمی با تاریخ جنگ

گاهی برای فکر کردن به آنچه که گذشته و می‌گذرد باید نشست، خیره شد به نقطه‌ای و فکر کرد؛ درس گرفت و دوباره راه افتاد. برای رسیدن به مقصدی ایمن‌تر و زیباتر. یک چای میهمان تاریخ باشیم تا از درس‌های در دل نهفته‌اش عبرت بگیریم و بیاموزیم


تعداد بی نهایت