hero2

وب سایت خبری عصر تشکل

وب سایت خبری عصر تشکل
ساخته شده در 1399/12/27
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

ما کی هستیم و چه کار می کنیم؟

من علی اکبرزاده سردبیر «سایت خبری عصر تشکل» هستم. من و جمعی از دوستان روزنامه نگارم در این سایت خبری در تلاشیم تا به صورت مستقل و بدون هیچگونه وابستگی جناحی یا سیاسی به اطلاع رسانی در خصوص سازمان های مردم نهاد، تشکل ها و خیریه ها در حوزه های مختلف  بپردازیم. ما در این وب سایت به اطلاع رسانی در زمینه های محیط زیست، بانوان، کودکان کار، بیماران و سلامت، اعتیاد، مسئولیت اجتماعی از منظر سازمان های مردم نهاد می پردازیم. ما در این راه تشکل های مختلف را معرفی و کمک می کنیم فعالیت هاشون را برای مخاطبان و مشارت کنندگان شان شفاف تر کنند. 

 به اعتقاد ما فعالیت های عام المنفعه و مردم نهاد در ایران نیاز به اطلاع رسانی و حمایت بیشتری داره و ما امیدواریم تا بتوانیم با ابزار رسانه به تواتمندسازی و معرفی این گروه های اجتماعی دلسوز کمک کنیم. 

چرا من در حامی باش هستم؟

شکی نیست که با معرفی و اطلاع رسانی در خصوص فعالیت  سازمان های مردم نهاد و خیریه ها می توان به پویایی و توانمندسازی آنها کمک کرد و همچنین قشر بزرگی از افراد آسیب دیده نظیر زنان سرپرست خانوار، کودکان کار، بیماران و افراد درگیر اعتیاد که تحت پوشش این سازمان های مردم نهاد هستند را به زندگی امیدوارتر کرد و باعث شد با نظم و شفافیت بیشتری مسیر کارهای داوطلبانه طی بشه. اگر شما هم با ما هم نظرید و علاقه دارید برای سلامت جامعه و افراد به سهم خودتان تلاش کنید از عصر تشکل حمایت کنید. ما در عصر تشکل اولویت های کار خیر و فعالیت هایی که بهبود زندگی در شهر و کشورمان منجر میشه رو به همه معرفی می کنیم و در این مسیر برای ادامه به حمایت شما نیاز داریم. در ضمن درامد سایت خبری عصر تشکل تنها از راه کمک ها و مشارکت های مردمی هست و در صفحات مختلف سایت از تبلیغات خبری نیست.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند