شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

 • ما که هستیم و چه فعاليتی می‌کنیم؟

  یک تیم جوان نویسنده که دوست داریم داستان‌های خوب رو با شما به اشتراک بگذاریم! 

  پادکست «یوری بر رادیو» اولین پادکست تخصصی انیمه و مانگا در ایران است که از سال 1396 آغاز به کار کرد و در حال حاضر بیش از چهل هزار شنونده به پادکست ما گوش می‌کنند. چهار فصل (بیشتر از هفتاد قسمت) پادکست تولید کردیم که در آن‌ها چند صد عنوان انیمه (انیمیشن ژاپنی) و مانگا (کُمیک ژاپنی) رومعرفی و بررسی کردیم، به فرهنگ ژاپن و اشتراک فرهنگ سرزمین خورشید با ایران پرداختیم و از طریق فضایی صمیمی و سرگرم‌کننده، سعی در فرهنگ‌سازی در زمینه انیمه و مانگا داریم. 

  با داستان‌های جذاب و خاص، انیمه و مانگا در جهان و ایران طرفداران زیادی دارند که «یوری بر رادیو» تاکنون موفق شده بر اهمیت و دلایل علاقه آن‌ها تاکید کنه و در جهت جلب رضایت این عزیزان بکوشه.


  چرا  در حامی باش هستیم؟ 

  نزدیک به سه ساله فعالیتمون رو به صورت رایگان ادامه داده‌ایم و پادکست‌های متعدد مرتبط و زیر مجموعه (از جمله «راوی»، «ویژه یک اثر» و یک پروژه محرمانه که با حمایت شما آغاز می‌کنیم) رو هم شروع کردیم. برای حفظ این رویه، خوشحال می‌شویم شما عزیزان از «یوری بر رادیو» حمایت کنید. 

  کمک و حمایت شما دوستان باعث دلگرمی تیم ما می‌شه تا بتونیم هرچی بیشتر در زمینه انیمه، مانگا، داستان و فرهنگ‌سازی قدم برداریم.

  مرسی از اینکه ازمون حمایت می‌کنید!

درحال بارگذاری صفحه...