hero2

بهترین ماشینها Best Drives

بهترین ماشینها Best Drives
ساخته شده در 1401/6/17
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

برای ادامه به لپ تاپ نیاز دارم

قسمت منوی بازی رو تقریبا نصفشو ساختم و سه بعدی یه مرحله اول درگ 400 متر رو ساختم. ولی برای ادامه و ساختن 149 تا مرحله دیگه واقعا با این لپ تاپ خودم نمی تونم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

محمد داوری هستم. برنامه نویس اندروید به صورت حرفه ای، و بازی ساز یونیتی به صورت غیر حرفه ای.
یعنی به صورت حرفه ای در شرکت به عنوان برنامه نویس اندروید استخدام شده و کار کرده ام. و به صورت غیر حرفه ای و در خانه برای خودم بازی اندروید می سازم.
 

چرا من در حامی باش هستم؟

تصمیم گرفتم یه بازی کارتی ماشینی کپی بازی Top Drives رو بسازم. این بازی که بالای ده میلیون نصب داره در گوگل پلی برای کاربران ایرانی در دسترس نیست. برای ساختن این بازی باید این مهارت ها رو داشته باشم:
- برنامه نویسی به زبان #C 
- کار با موتور بازی سازی Unity
- طراحی و مدل سازی سه بعدی و کار با نرم افزار Blender
- طراحی UI و رابط کاربری و منوی بازی و کار با فوتوشاپ و نرم افزار های طراحی با وکتور

-  طراحی و پیاده سازی سرور بازی و همچنین طراحی قسمت مدیریت بازی و همچنین انجمن کاربران برای تعامل و اشتراک تجربه بازی، به زبان PHP 

همه این ها رو خودم می تونم فقط با یه اینترنت یاد بگیرم و انجام بدم. اما…

این بازی آنلاین و دارای مسابقات با دیگر کاربر ها است. بنا بر این نیازمند سرور است. 
با اینکه بازی کارتی است و بیشتر دو بعدی است ولی ترک ها و پیست های مسابقه سه بعدی هستند.
به همین دلایل هم به لپ تاپ خوب نیاز دارم و اینترنت خوب و در نهایت یک سرور خوب.
برای شروع به حد اقل 100 میلیون تومن نیاز دارم. و در زمان انتشار بازی هم مقداری دیگه برای تبلیغات و خرید سرور نیاز دارم.
از وقتی دلار از 4200 تومن گرونتر شد دیگه نتونستم برم تهران بمونم که کار کنم و در محل زندگی هم کاری نیست برای استخدام به عنوان برنامه نویس اندروید. بنا بر این هیچ منبع درآمدی ندارم و تمام وقت در حال ساختن بازی هستم. ولی یک لپ تاپ بسیار ضعیف دارم که عملا نمیشه باهاش بازی سه بعدی ساخت و برای هر بار لایت مپ ساختن باید بالای 8 ساعت منتظر بمونم تا تست کنم و برای هر بار apk ساختن که بخوام روی گوشی اندروید تست کنم بالای یکی دو ساعت باید منتظر بمونم. کار کردن باهاش به شدت طاقت فرسا است. بنا بر این به کمک نیاز دارم.


لینک اینستاگرام بازی رو گذاشتم. روند ساخت بازی رو می تونید اونجا دنبال کنید. هر کاری انجام میدم و پیشرفت ساخت بازی رو توی پیج اینستاگرام قرار میدم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

200,000,000 تومان - 50 درصد از سهام بازی

با پرداخت این مبلغ اسپانسر بازی میشید و  میتونیم با نوشتن قرارداد رسمی مالکیت بازی و درآمد های بازی رو با هم نصف کنیم. در صورت بیش از یک اسپانسر، مالکیت بازی به تعداد اسپانسر ها و بنده تقسیم میشه. یعنی اگر سه نفر اسپانسر بشن با خود بنده میشیم 4 نفر با نفری 25 درصد مالکیت


تعداد بی نهایت
100,000,000 تومان - 25 درصد از سهام بازی

با پرداخت این مبلغ اسپانسر بازی میشید و  میتونیم با نوشتن قرارداد رسمی مالکیت بازی و درآمد های بازی رو با هم 3 به 1 تقسیم کنیم. در صورت بیش از یک اسپانسر، مالکیت بازی به تعداد اسپانسر ها و بنده تقسیم میشه. یعنی اگر 4 نفر اسپانسر بشن با خود بنده میشیم 5 نفر و هر اسپانسر 12.5 درصد مالکیت می گیره


تعداد بی نهایت