hero2

خیریه التیام

خیریه التیام
ساخته شده در 1402/5/11
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

رزرو استودیو جهت ضبط

"مهرآباد" با هدف افزایش آگاهی در حیطه مسئولیت اجتماعی، به جهت خودجوش بودن فعالیتش؛ نیازمند حمایت شما برای رفع نیازهای اولیه اش است. 
دلگرم حمایت های شما هستیم.

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

همه ما در طول زندگی داستان‌های زیادی شنیده‌ایم، داستان‌های کلیشه‌ای، نصیحت‌های تکراری، نگاه‌های سوم شخص، نگاه‌های زمینی...
به شخصه دنبال تجربه جدیدی هستم، می‌خواهم این بار از آسمان به زمین نگاه کنم، می‌خواهم این بار به جای خواندن دیدگاه اجتماعی افراد، آن را زندگی کنم، برای همین به مهرآباد رفتم! همان جایی که دقیقا سکوی پرواز من بود، جایی که صدای سخن عشق حرف اول و آخر را می‌زند.
حال اگر تو هم می‌خواهی چند دقیقه‌ای روحت را به آرامش بسپاری، پادکست‌های مهرآباد بال پرواز تو هستند.


مهرآباد پادکستی است که در زمینه آگاهی بخشی در مورد خیریه ها، نظام سلامت، فقر و موضوعات این چنینی صحبت میکنه.  این پادکست در راستای عمل به یکی از اهداف خود که افزایش آگاهی عمومی است گام بر میداره .
در تلاشیم با کمک های شما قدم در ساخت پادکست های حرفه ای تر و پرثمر تر برداریم.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

100,000 تومان - ارسال کارت تقدیر و گزارش به حامی

 به جهت قدردانی از حمایت شما، کارت تقدیر از حمایت به همراه فصل نامه خیریه التیام، جهت آگاهی شما از روند اهداف مسئولیت اجتماعی این خیریه خدمت شما ارسال می گردد.

همینطور در صورتی که حمایت شما بیشتر از 500 هزار تومان باشد؛ به عنوان یادبود، کالایی از فروشگاه مجازی خیریه (فروشگاه قاصدک) به انتخاب شما، ارسال خواهد شد. 


تعداد بی نهایت