شبکه‌های اجتماعی

درباره من:

  • بنده سيد جلال ساداتي پور كارگردان ، فيلمنامه نويس ، مستندساز ، پژوهشگر ، بازيگر ، خواننده و آهنگساز هستم . داراي كارشناسي ادبيات نمايشي و مهندسي معماري از تهران و همچنين كارداني  مي باشم . تا به حال دو فيلم كوتاه را كارگداني كرده ام كه در جشنواره هاي متعدد شركت كرده است و همچنين كارگرداني و دستياري كارگدان دو كار مستند را برعهده داشته ام . همچنين در وركشاپ ها و دوره هاي مختلف بازيگري ، كارگرداني و فيلمنامه نويسي حرفه اي زير نظر اداره فرهنگ و ارشاد ، حوزه ي هنري و موسسات معتبر در تهران و ساير استانها شركت كرده و آنها را گذرانده ام .


    چرا من در حامی باش هستم؟

    بنده با تحقيق و پيگيري زياد به صورت اينترنتي متوجه جذب سرمايه توسط اين سايت شدم و به علت اينكه صنعت فيلمسازي هنري است كه مستقيم با مردم سر و كار دارم و همچنين بازدهي و سود بالايي را دارد و براي تامين سرمايه ها موردنياز آن به كمك مردم عزيز احتياج دارد با توجه به اينكه قشر جوان و مردم عزيز ما از اين صنعت و مخصوصا فيلمهاي اكشن با موضوع اجتماعي استقبال زيادي ميكنند كاري پته را فيلمنامه نويسي كرده ام و براي تامين سرمايه و توليد آن به كمك شما مردم و حاميان عزيز احتياج است تا از مرحله ي پيش توليد عبور كند . قابل ذكر است كه تمام هزينه ها براي عوامل و بخشهاي مختلف توليد هزينه خواهد شد . با توجه به اينكه صداقت اولين عنصر موردنياز براي سايت حامي باش مي باشد بايد عرض كنم براي ساخت اين فيلم تمام هزينه ها بررسي و برانداز شده است كه مجموع آن از جمله دستمزد عوامل فيلمبرداري ، صدا برداري ، نورپردازي ، نويسنده ، كارگردان ، دستيار كارگردان ، مدير توليد ، جلوه ي بصري ، تدوين ، عكاس ، هنرپيشه ها ، هزينه تبليغات ، موسيقي و آهنگساز ، اسكان و خورد و خوراك عوامل در محل لوكيشن ها و اجاره لوكيشن ها مي باشد كه جمعا مبلغ هشت ميليون و شصد هزار تومان براي ساخت اين فيلم به صورت حرفه اي نياز مي باشد كه براي تامين آن به حمايت شما دوستان نيازمنديم قابل ذكر است كه عوامل محترم شركت كننده و سازده در اين فيلم تمام با سابقه و حرفه اي مي باشند . اميد است كه به لطف خدا و ياري و حمايت شما اگر تمام هزينه ها هم در اين سايت كامل نشد حداقل بخشي از آن را با كمك شما جذب و تامين كرده و از ارگانها و جوانب ديگر هم كمك گرفته و بخش توليد را شروع كنيم .    

    درباره ي فيلم :

    اين فيلم كوتاه درباره ي يك جوان مي باشد كه پدرش چند سال پيش فوت كرده و يتيم شده است. اين جوان چند سالي در ورزش رزمي فعاليت ميكرده است ، تا خبر مسابقات كشوري به گوشش ميرسد خود را براي شركت در مسابقات آماده ميكند. در حالي كه باجديت تمام و به سختي شروع به تمرينات سخت ميكند و مربيش نيز شاهد شدت تمرينات و علاقه ي او براي مسابقه مي باشد. اما ناگهان در روز اعزام به مسابقات مربيش به دلايلي با اعزام او مخالفت كرده و اتفاقات جالبي در ادامه ي فيلم مي افتد . با توجه به اينكه در داخل فيلم هم صحنه هاي مبارزه و تمرينات سخت رزمي به همراه حركات هيجان آور گروه رزمي وجود دارد و هم صحنه هاي اجتماعي و درام يعني صحنه هاي اموزنده و احساسي .     

درحال بارگذاری صفحه...