hero2

پادکست کنارش

پادکست کنارش
ساخته شده در 1399/7/01
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟


سلام! من رامین عضدی هستم. در دو سال گذشته با برنامۀ «کتاب هفته» به صورت IGTV در پیج اینستاگرامم دربارۀ تجربۀ خوندن کتاب‌ها حرف زدم و امروز مشغول تهیۀ «پادکست کنارش» هستم. جز این‌ها تا امروز، گوشه کنار اینترنت و چند مجلۀ جور و واجور چیزکی نوشتم. شاید اگه همۀ این‌ها رو باهم جمع کنیم میشه گفت که من قصه‌گو یا بهتر از اون قصه‌بازم. 

این رو هم بگم که دست جفا پیشۀ روزگار اون ابتدای امر من رو به کسوت مهندسی درآورد ولی بعد که با سعدی صحبت کردم و روشنم کرد که "مشکل دردِ عشق را حل نکند مهندسی!" تصمیم گرفتم بعد از دورۀ کارشناسیم، کار و دکان و پیشه را بسوزانم و شعر و غزل و دو بیتی بیاموزم. و الان سوخته و آموخته در خدمت شمام. (البته هنوز در حال آموزش هستم ولی نخواستم سجعِ سوخته و آموخته باهم رو خراب بکنم.) 


موضوع پادکست کنارش چیست؟ 


در پادکست کنارش من درباره کتاب‌ها و ادبیات صحبت می‌کنم. یعنی همون چیزی که وقتی دانش‌آموز بودم بهم میگفتن: "رام! تو درس‌ات رو بخون و ادبیات رو کنارش دنبال کن." ایدۀ اصلی توصیه‌کنندگان به من، این بود که مهندسی و پزشکی و حالا با ارفاق وکالت اصل زندگیه و باقی امورِ غیرضروریِ زندگی، شامل کنارش میشن. پس من اینجام که از همین کنارش‌ها ماجراهای جالبی براتون تعریف کنم.


چرا من در حامی باش هستم؟


خب کنارش هم مثل خیلی از پادکست‌های فارسی کاملاً رایگانه و از روی حال خوش خودم ساخته میشه. حالا اگه این پادکست باعث بشه به شما هم حال خوشی دست بده، حتماً من رو در جریان بذارید. شما همیشه می‌تونید به صورت بی‌خرجی به من ایمیل بزنید و ابراز خرسندی یا ناخرسندی احتمالی‌تون رو به گوش من برسونید و هم می‌تونید به صورت نقدی قسمتِ ابراز خرسندی‌تون رو به جیب من برسونید. هر چند که در قدم اول، اگه صدای من رو به گوش دیگر دوستان و آشنایان‌تون برسونید، خودش به تنهایی خیلی کمک بزرگیه.

من بهترین تلاشم رو می‌کنم تا برای کسانی که از پادکست و مسیر زندگی من حمایت مالیِ هر چند کوچکی انجام دادن، برنامۀ ویژۀ دوستانه‌ای ترتیب بدم. حالا باید دید تا اون روز چه زاید باز!


دوست‌دار شما،

رام.

من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

50,000 تومان - یه کتاب مشتی

برای خرید کتاب بعدی رام


تعداد بی نهایت
20,000 تومان - یه فنجون قهوه

برای رفع خستگی رام


تعداد بی نهایت
50,000 تومان - یه قهوه و کیک مشتی

برای گرافیست مشتی پادکست که خستگی از تن‌اش در بره!


تعداد بی نهایت