hero2

بازایابی و دیجیتال مارکتینگ برای صنایع دستی و محصولات روستای

بازایابی و دیجیتال مارکتینگ برای صنایع دستی و محصولات روستای
ساخته شده در 1400/6/23
0
حامی

مطالب من

حامی‌های برتر

هدف ماهانه

/1
% 0

مشتری جدید در w4share

با کمک شما میخوام دیجیتال برندینگ تیم و افراد در مناطق دورافتاده که در زمینه محصولات صنایع دستی کار میکنند، رو انجام بدم. میخوام در سایت w4share براشون پیج فعال بسازم و برای افزایش فروششون بهشون مشاوره بدم. 

سایت و کلیه کارهای اولیه انجام شده. تنها هزینه برای کارشناس سایته که محتوا رو بارگذاری کنه و ایجاد محصولات و خدمات رو انجام بده.

در ضمن بحث سئو و کارهای سایت نیز توسط تیم به صورت کمک رایگان انجام میشه.

ما در دبلیوفروشر پرانرژی به دنبال کمک به ترویج صنایع دستی و محصولات روستایی در نقاط مرزی کشور هستیم.

www.w4share.com


دبلیو فورشِر چیست؟

دبلیو فورشِر یک وب سایت اینترنتی است که ایده اصلی آن از تیرماه 94 شکل گرفته و با شعار اینترنتی شدن کسب وکار وارد دنیای مجازی شده و درصدد است محصولات مناطق کم برخوردار را از طریق دنیای مجازی اینترنت به هموطنان عرضه کند.

دبلیو فورشِر چه شغل هایی را پوشش می دهد؟

بنابر تصمیمات اخذ شده توسط تیم موسس و مدیریت، سایت مذکور تمامی مشاغل موجود در بازار ایران اعم از : فروشگاهی، خدماتی و حتی مشاغل سیار را پوشش خواهد داد. بنابراین هرگونه کسب و کاری که منجر به درآمد گردد به شرط آنکه منع قانونی و شرعی نداشته باشد بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

 

چه کسانی و در قبال پرداخت چه هزینه ای میتوانند در سایت ثبت نام کنند؟
به طور کلی کابران استفاده کننده از سایت به دو گروه تقسیم می شوند:
1- صاحبان مشاغل

2- کاربران عادی


صاحبان مشاغل بعد از ثبت نام در سایت چه امکاناتی در اختیار خواهند داشت؟

بعد تایید اطلاعات وارد شده صاحبان مشاغل، یک صفحه اینترنتی مخصوص آن شغل بر روی سایت ایجاد خواهد شد. که شخص مذکور میتواند اطلاعات تماس، ساعت کار، آدرس و حتی نمایی از محل کار خود به همراه تبلیغات های خود را به روی صفحه شخصی خود قرار دهد. لازم به ذکر است یکی از ویژه ترین امکاناتی که سایت دبلیو فورشِر در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد این است که هر شخص می تواند تعدادی از کالاهای ویژه ی خود را با ذکر ویژگی و توضیحات و با ارائه عکس در نما های مختلف به معرض دید همگان بگذارد و خدمات شغل خود را عرضه نماید.


ما در صدد هستیم با توجه به عدم آگاهی جامعه هدف ما خودمان به تولید صفحات و ایجاد محتوا برای محصولات روستا محور و صنایع دستی بپردازیم.

 


من به مقدار زیر حمایت می‌کنم

تومان
تومان

0 حامی در این ماه حمایت کرده‌اند

پاداش خود را انتخاب کنید:

50,000 تومان - جلسه مشاوره استارتاپی

به هر کدام از کمک کنندگان در صورت لزوم جلسه مشاوره راه اندازی استارتاپ به صورت حضوری و یا غیر حضوری بر بستر اینترنت داده خواهد شد.


تعداد بی نهایت